Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt Młodszych gr. D - KLASYFIKACJA STRZELCZYŃ
Lp | Gracz | Klub | Mecze | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|
1. | |
MROCZEK Jagoda | UKS Varsovia Warszawa | 10 | 74 |
2. | |
OLSZEWSKA Blanka | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 8 | 62 |
3. | |
MARTYNIUK Zuzanna | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 55 |
4. | |
PIWOWARCZYK Matylda | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 48 |
5. | |
KRUKOWSKA Anna | MKS Ochota Warszawa | 8 | 40 |
6. | |
ŻUREK Maja | UKS Kontra | 10 | 39 |
7. | |
BŁAŻEJCZYK Julia | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 29 |
8. | |
PIĘTKA Maja | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 8 | 29 |
9. | |
JAROS Jana | MKS Ochota Warszawa | 6 | 26 |
10. | |
ŻUKOWSKA Dominika | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 26 |
11. | |
RADZIMIŃSKA Wanda | UKS Varsovia Warszawa | 10 | 24 |
12. | |
SZATAN Hanna | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 7 | 24 |
13. | |
SZATAN Łucja | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 7 | 24 |
14. | |
DUDEK Hanna | UKS Varsovia Warszawa | 8 | 23 |
15. | |
SAWICKA Inga | MKS Ochota Warszawa | 5 | 22 |
16. | |
OSTROWICZ Liliana | UKS Varsovia Warszawa | 10 | 21 |
17. | |
KORSZEŃ Julia | UKS Kontra | 8 | 20 |
18. | |
GRABOWSKA Aleksandra | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 17 |
19. | |
KACZKOWSKA Magda | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 17 |
20. | |
TARKOWSKA Julia | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 17 |
21. | |
KACZOREK Nikola | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 6 | 16 |
22. | |
TWARDOKĘS Barbara | UKS Kontra | 8 | 15 |
23. | |
NAKONIECZNA Michalina | UKS Varsovia Warszawa | 10 | 14 |
24. | |
NOWAK Zofia | UKS Kontra | 8 | 14 |
25. | |
PACHOCKA Nina | UKS Kontra | 9 | 14 |
26. | |
SIENKIEWICZ Olga | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 14 |
27. | |
MUSZYŃSKA Magda | UKS Kontra | 4 | 12 |
28. | |
MUNIAK Aleksandra | UKS Kontra | 10 | 11 |
29. | |
KANTELUK Lena | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 10 |
30. | |
RÓŻYCKA Maja | MKS Ochota Warszawa | 8 | 10 |
31. | |
TWARDOKĘS Zuzanna | UKS Kontra | 10 | 10 |
32. | |
KULIK Nina | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 9 | 8 |
33. | |
ROCHON Alicja | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 8 | 7 |
34. | |
JÓŹWIAK Marta | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 5 | 6 |
35. | |
ŻELAZO Alicja | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 5 | 6 |
36. | |
KOWALCZYK Julia | UKS Varsovia Warszawa | 10 | 5 |
37. | |
KRZEMIŃSKA Zuzanna | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 8 | 5 |
38. | |
PACZUSKA Alicja | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 5 |
39. | |
VASYLCHENKO Katalina | MKS Ochota Warszawa | 6 | 4 |
40. | |
ŻBIK Maria | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 8 | 4 |
41. | |
POZAROSZCZYK Lena | UKS Varsovia Warszawa | 10 | 3 |
42. | |
SZATAN Barbara | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 4 | 3 |
43. | |
WIĄCEK Gabriela | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 7 | 3 |
44. | |
JAROS Kaja | MKS Ochota Warszawa | 6 | 2 |
45. | |
REDA Julia | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 6 | 2 |
46. | |
REMISZEWSKA Nel | MKS Ochota Warszawa | 8 | 2 |
47. | |
STRZALIŃSKA Julia | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 2 |
48. | |
TROCEWICZ Zofia | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | 4 | 2 |
49. | |
WRÓBLEWSKA Zofia | MKS Ochota Warszawa | 7 | 2 |
50. | |
CHORCHOS Alicja | MKS Pogoń I Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 1 |
51. | |
CHROMIEC Oliwia | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 8 | 1 |
52. | |
GIERLACH Zofia | UKS Varsovia Warszawa | 9 | 1 |
53. | |
HAŃSKA Amelia | MKS Ochota Warszawa | 8 | 1 |
54. | |
KORYCIŃSKA Karolina | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 1 |
55. | |
WRZOSEK Aleksandra | MKS Pogoń II Siedlce - Dzieci Młodsze | 10 | 1 |