WYBIERZ SEZON, NASTĘPNIE ROZGRYWKI
NAJBLIŻSZE MECZE
Lp | Mecz | Data | Kolejka / Seria |
Gospodarz | Wynik | Gość |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | D/DzM2B/25 | Niedziela 28.04.2024 (9:00) |
20 - 21.04.2024 |
WKS ŚLASK | ( 16 : 4 ) |
Śląsk Forza Akademia SP-74 |
2 | D/DzM2B/26 | Niedziela 28.04.2024 (9:45) |
20 - 21.04.2024 |
SP Łagiewniki | ( 18 : 7 ) |
Śląsk Forza Akademia SP-74 |
3 | W/MłMmR/4 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
18.02.2024 |
MTS Lider II Radom | KS Warszawianka Warszawa | |
4 | G/MłMP/7 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
GKS Cartusia Kartuzy | KS Tytani Wejherowo | |
5 | G/MłMP/8 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Siódemka - Osowa | UKS Banino | |
6 | G/MłMP/9 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Siódemka - Osowa | GKS Cartusia Kartuzy | |
7 | G/MłMP/10 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Banino | KS Tytani Wejherowo | |
8 | G/MłMP/11 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
GKS Cartusia Kartuzy | UKS Banino | |
9 | G/MłMP/12 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS Tytani Wejherowo | UKS Siódemka - Osowa | |
10 | WN/DzK1/34 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
27 - 28.04.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | ( 17 : 5 ) |
KS Gmina Bartoszyce |
11 | F/DzD/13 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
28.04.2024 |
KS Zorza Iskra Kowalów | GMTS Sparta Gubin | |
12 | W/DzMMłF/26 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
28.04.2024 |
SKF ORLEN Wisła III Płock | ( 16 : 10 ) |
UKS Wilanowia II Warszawa |
13 | D/DzM2B/27 | Niedziela 28.04.2024 (10:30) |
20 - 21.04.2024 |
SP Łagiewniki | ( 5 : 6 ) |
WKS ŚLASK |
14 | L/DzK/36 | Niedziela 28.04.2024 (10:30) |
04 - 05.05.2024 |
MKS Lublin III | Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | |
15 | F/DzD/14 | Niedziela 28.04.2024 (10:45) |
28.04.2024 |
UKS Jedynka Słubice | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
16 | W/MłMmR/1 | Niedziela 28.04.2024 (11:00) |
18.02.2024 |
MTS Lider II Radom | AZS AWF Warszawa | |
17 | WN/DzK1/35 | Niedziela 28.04.2024 (11:00) |
27 - 28.04.2024 |
KS Gmina Bartoszyce | ( 11 : 8 ) |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
18 | W/DzMMłF/27 | Niedziela 28.04.2024 (11:00) |
28.04.2024 |
AS Wesoła | ( 8 : 13 ) |
SKF ORLEN Wisła II Płock |
19 | F/DzD/15 | Niedziela 28.04.2024 (11:30) |
28.04.2024 |
KS Zorza Iskra Kowalów | UKS Jedynka Słubice | |
20 | D/IIIM/56 | Niedziela 28.04.2024 (11:45) |
27 - 28.04.2024 |
Wojskowy Klub Sportowy ŚLASK | ( 20 : 10 ) |
MKS SILESIA Świebodzice |
21 | L/DzK/37 | Niedziela 28.04.2024 (11:45) |
04 - 05.05.2024 |
MKS Lublin I | Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | |
22 | W/MłMmR/2 | Niedziela 28.04.2024 (12:00) |
18.02.2024 |
MKS Mazur Sierpc | KS Warszawianka Warszawa | |
23 | WN/DzK1/36 | Niedziela 28.04.2024 (12:00) |
27 - 28.04.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | ( 17 : 6 ) |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
24 | W/DzMMłF/28 | Niedziela 28.04.2024 (12:00) |
28.04.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń 2012 | ( 14 : 12 ) |
UKS Wilanowia II Warszawa |
25 | F/DzD/16 | Niedziela 28.04.2024 (12:15) |
28.04.2024 |
GMTS Sparta Gubin | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
26 | W/MłMmR/3 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
18.02.2024 |
MKS Mazur Sierpc | AZS AWF Warszawa | |
27 | D/DzKA/45 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
20 - 21.04.2024 |
KPR Gminy Kobierzyce | ( 9 : 8 ) |
FPR I Mirsk |
28 | F/DzD/17 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
28.04.2024 |
KS Zorza Iskra Kowalów | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
29 | W/DzMMłF/29 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
28.04.2024 |
SKF ORLEN Wisła III Płock | ( 13 : 10 ) |
AS Wesoła |
30 | C/DzD/1 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
Junak Włocławek 2013 | UKS Bobry Bobrowo 2013 | ||
31 | C/DzD/2 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
LUKS Millennium Świekatowo 2013 | UKS MATA Strzelno 2013 | ||
32 | F/DzD/18 | Niedziela 28.04.2024 (13:45) |
28.04.2024 |
GMTS Sparta Gubin | UKS Jedynka Słubice | |
33 | D/DzKA/46 | Niedziela 28.04.2024 (13:50) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Victoria Świebodzice I | ( 5 : 3 ) |
SMS ZAGŁĘBIE LUBIN |
34 | C/IIIM/40 | Niedziela 28.04.2024 (14:00) |
03 - 04.02.2024 |
MKS Grudziądz II | Ekoserwis Damy Radę Inowrocław | |
35 | IMD/118 | Niedziela 28.04.2024 (14:00) |
27 - 28.04.2024 |
AZS UMCS Lublin | ( 14 : 10 ) |
KSSPR Końskie |
36 | W/DzMMłF/30 | Niedziela 28.04.2024 (14:00) |
28.04.2024 |
SKF ORLEN Wisła II Płock | Enea Orlęta Zwoleń 2012 | |
37 | D/DzKA/47 | Niedziela 28.04.2024 (14:40) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Victoria Świebodzice I | ( 7 : 8 ) |
FPR I Mirsk |
38 | LCK/118 | Niedziela 28.04.2024 (15:00) |
27 - 28.04.2024 |
ENEA Piłka Ręczna Poznań | ( 12 : 13 ) |
EISBERG Dziewiątka Legnica |
39 | SM/198 | Niedziela 28.04.2024 (15:00) |
27 - 28.04.2024 |
ORLEN Wisła Płock
[1-8] |
( 17 : 12 ) |
Górnik Zabrze
[1-8] |
40 | D/DzKA/48 | Niedziela 28.04.2024 (15:30) |
20 - 21.04.2024 |
KPR Gminy Kobierzyce | ( 6 : 9 ) |
SMS ZAGŁĘBIE LUBIN |
41 | SK/111 | Niedziela 28.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
[1-6] |
( 10 : 12 ) |
KGHM MKS Zagłębie Lubin
[1-6] |
42 | IKC/80 | Niedziela 28.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
SMS ZPRP II Lublin | ( 15 : 10 ) |
JKS San Jarosław |
43 | IMA/164 | Niedziela 28.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
KS Tytani Wejherowo | ( 21 : 19 ) |
Warmia Energa Olsztyn |
44 | SM/220 | Niedziela 28.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
COROTOP Gwardia Opole
[9-14] |
( 13 : 16 ) |
Piotrkowianin Piotrków Tryb.S.A.
[9-14] |
45 | LCK/115 | Niedziela 28.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS VITAMINEO Jelenia Góra | ( 15 : 13 ) |
Handball Warszawa |
46 | LCM/219 | Niedziela 28.04.2024 (17:30) |
27 - 28.04.2024 |
Śląsk Wrocław Handball | ( 18 : 10 ) |
MKS Wieluń |
47 | D/IIIM/55 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
KS SPR II OLEŚNICA | ( 19 : 17 ) |
ŚKPR Świdnica II |
48 | IMD/119 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
ORLEN Upstream SRS Przemyśl | ( 13 : 13 ) |
KS Viret CMC Zawiercie |
49 | IMA/165 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
UKS Jedynka KODO Morąg | ( 13 : 14 ) |
USAR Kwidzyn |
50 | SM/210 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
ARGED REBUD KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
[1-8] |
( 16 : 10 ) |
MMTS Kwidzyn
[1-8] |
51 | SM/222 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS Zagłębie Lubin
[9-14] |
( 13 : 19 ) |
Energa Wybrzeże Gdańsk
[9-14] |
52 | P/DzM9/19 | Poniedziałek 29.04.2024 (15:00) |
MKS III Poznań | MKS Nielba Wągrowiec II | ||
53 | P/DzM9/20 | Poniedziałek 29.04.2024 (15:00) |
SKF KPR Sparta Oborniki Dzieci II | WKS Grunwald I | ||
54 | P/DzM9/21 | Poniedziałek 29.04.2024 (15:00) |
MKS Nielba Wągrowiec II | WKS Grunwald I | ||
55 | P/DzM9/22 | Poniedziałek 29.04.2024 (15:00) |
MKS III Poznań | SKF KPR Sparta Oborniki Dzieci II | ||
56 | P/DzM9/23 | Poniedziałek 29.04.2024 (15:00) |
SKF KPR Sparta Oborniki Dzieci II | MKS Nielba Wągrowiec II | ||
57 | P/DzM9/24 | Poniedziałek 29.04.2024 (15:00) |
WKS Grunwald I | MKS III Poznań | ||
58 | S/DzK/173 | Poniedziałek 29.04.2024 (15:00) |
SPR Sośnica Gliwice | MKS Ustroń | ||
59 | SM/209 | Poniedziałek 29.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
Azoty-Puławy
[1-8] |
Energa MKS Kalisz
[1-8] |
|
60 | IKA/87 | Poniedziałek 29.04.2024 (18:30) |
11 - 12.05.2024 |
MMKS Jutrzenka Płock | SMS ZPRP II Płock |