WYBIERZ SEZON, NASTĘPNIE ROZGRYWKI
NAJBLIŻSZE MECZE
Lp | Mecz | Data | Kolejka / Seria |
Gospodarz | Wynik | Gość |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | S/DzK/162 | Sobota 27.04.2024 (9:00) |
MTS II Żory | MKS Siemion SP4 Siemianowice Śląskie | ||
2 | W/DzMF/22 | Sobota 27.04.2024 (10:00) |
27.04.2024 |
SKF ORLEN Wisła Płock | UKS Kontra | |
3 | G/DzMH/3 | Sobota 27.04.2024 (10:00) |
MKS Chojniczanka 1930 | Dwójka Czersk | ||
4 | S/DzMII/73 | Sobota 27.04.2024 (10:15) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | KS VIRET CMC III Zawiercie | ||
5 | L/DzK/29 | Sobota 27.04.2024 (10:30) |
20 - 21.04.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | UKS Oksza Okszów | |
6 | W/DzMF/23 | Sobota 27.04.2024 (10:50) |
27.04.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń | UKS Diament Ostrołęka | |
7 | L/DzK/32 | Sobota 27.04.2024 (11:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Łukovia Łuków | MKS Lublin II | |
8 | WN/DzK1/31 | Sobota 27.04.2024 (11:00) |
27 - 28.04.2024 |
Energa MKS Truso Elbląg | UKS SP Rozogi | |
9 | C/Dz/M2012Fin/1 | Sobota 27.04.2024 (11:00) |
MLUKS Orlik Kcynia 2012 | UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie | ||
10 | C/Dz/M2012Fin/2 | Sobota 27.04.2024 (11:00) |
AZS Włocławek 2012 | UKS Bobry Bobrowo 2012 | ||
11 | S/DzMII/74 | Sobota 27.04.2024 (11:00) |
TS Asy Sparta II Zabrze | MKS II Ustroń | ||
12 | W/DzMF/24 | Sobota 27.04.2024 (11:40) |
27.04.2024 |
UKS Kontra | Enea Orlęta Zwoleń | |
13 | S/DzMII/75 | Sobota 27.04.2024 (11:45) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | MKS II Ustroń | ||
14 | WN/DzK1/32 | Sobota 27.04.2024 (11:50) |
27 - 28.04.2024 |
MUKS Omega Mrągowo | UKS SP Rozogi | |
15 | P/MłMP/41 | Sobota 27.04.2024 (12:00) |
22 - 28.04.2024 |
Akademia Piłki Ręcznej SKALMEX Nowe Skalmierzyce | UKS Lider Swarzędz | |
16 | LCM/224 | Sobota 27.04.2024 (12:00) |
27 - 28.04.2024 |
SMS ZPRP I Kielce | Budimex Stal Gorzów | |
17 | IKA/58 | Sobota 27.04.2024 (12:30) |
09 - 10.03.2024 |
SMS ZPRP I Kalisz | MMKS Jutrzenka Płock | |
18 | W/DzMF/25 | Sobota 27.04.2024 (12:30) |
27.04.2024 |
SKF ORLEN Wisła Płock | UKS Diament Ostrołęka | |
19 | S/DzMII/76 | Sobota 27.04.2024 (12:30) |
TS Asy Sparta II Zabrze | KS VIRET CMC III Zawiercie | ||
20 | WN/DzK1/33 | Sobota 27.04.2024 (12:40) |
27 - 28.04.2024 |
Energa MKS Truso Elbląg | MUKS Omega Mrągowo | |
21 | IIK2/30 | Sobota 27.04.2024 (13:00) |
MKS Brodnica | SPR AIR-TRANSFER.PL KOSZALIN | ||
22 | S/DzMII/77 | Sobota 27.04.2024 (13:15) |
MKS II Ustroń | KS VIRET CMC III Zawiercie | ||
23 | S/DzMII/78 | Sobota 27.04.2024 (14:00) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | TS Asy Sparta II Zabrze | ||
24 | W/DzMP/10 | Sobota 27.04.2024 (14:30) |
27.04.2024 |
KS Victoria Piaseczno | UKS Wilanowia Warszawa | |
25 | IIK4/51 | Sobota 27.04.2024 (15:00) |
17 - 18.02.2024 |
Start II Pietrowice Wielkie | MKS Start Michałkowice | |
26 | IKA/79 | Sobota 27.04.2024 (15:00) |
27 - 28.04.2024 |
SMS ZPRP I Płock | KS Pyrki Poznań | |
27 | IKB/80 | Sobota 27.04.2024 (15:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS Victoria Świebodzice | Start Pietrowice Wielkie | |
28 | IMA/167 | Sobota 27.04.2024 (15:00) |
27 - 28.04.2024 |
Aqua-Instal Jeziorak Iława | Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz | |
29 | SM/197 | Sobota 27.04.2024 (15:10) |
27 - 28.04.2024 |
Industria Kielce
[1-8] |
KGHM Chrobry Głogów
[1-8] |
|
30 | W/DzMP/11 | Sobota 27.04.2024 (15:20) |
27.04.2024 |
UKS Wilanowia Warszawa | KPR ROKiS Radzymin | |
31 | S/DzM/160 | Sobota 27.04.2024 (15:45) |
TS Asy Sparta Zabrze | MKS Imielin | ||
32 | SK/109 | Sobota 27.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
Młyny Stoisław Koszalin
[1-6] |
KPR Gminy Kobierzyce
[1-6] |
|
33 | IKC/78 | Sobota 27.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
SPR Handball Rzeszów | AZS Uniwersytet Warszawski | |
34 | IMA/166 | Sobota 27.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
SMS ZPRP I Kwidzyn | PGE KPR Gryfino | |
35 | W/DzMP/12 | Sobota 27.04.2024 (16:10) |
27.04.2024 |
KS Victoria Piaseczno | KPR ROKiS Radzymin | |
36 | LCK/116 | Sobota 27.04.2024 (16:30) |
27 - 28.04.2024 |
SPR Pogoń Szczecin | SPR Sośnica Gliwice | |
37 | IIM4/96 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
02 - 03.03.2024 |
KS VIVE II Kielce | SUMKS Jedynka Myślenice | |
38 | IKB/78 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
SPR Olkusz | Śląsk Wrocław Handball | |
39 | LCK/117 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
PreZero APR Radom | Suzuki Korona Handball Kielce | |
40 | IMD/120 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
Unimetal Recycling MTS Chrzanów | SMS ZPRP II Kielce | |
41 | LCK/120 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
KPR Ruch Chorzów | SPR Sambor Tczew | |
42 | IMC/163 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS Mazur Sierpc | KS Warszawianka | |
43 | IMB/164 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
Sowie Żagiew Dzierżoniów | AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | |
44 | IMB/165 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn | TS Zew Świebodzin | |
45 | IMC/168 | Sobota 27.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
SPR PABIKS IMPACT Pabianice | MKS PIOTRKOWIANIN | |
46 | IIM3/56 | Sobota 27.04.2024 (17:30) |
20 - 21.04.2024 |
SMS ZPRP II Płock | MOKS Słoneczny Stok Białystok | |
47 | IKC/76 | Sobota 27.04.2024 (17:30) |
27 - 28.04.2024 |
ChKS PŁ Łódź | MKS AZS UMCS Lublin | |
48 | IKC/77 | Sobota 27.04.2024 (17:30) |
27 - 28.04.2024 |
UKS Varsovia | ROKiS Radzymin Marcovia Marki | |
49 | IMC/166 | Sobota 27.04.2024 (17:30) |
27 - 28.04.2024 |
KKS Włókniarz Konstantynów | SPR SBR Bank Nowe Piekuty | |
50 | SK/110 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS URBIS Gniezno
[1-6] |
MKS FunFloor Lublin
[1-6] |
|
51 | IKA/78 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
MTS Kwidzyn | SMS ZPRP II Płock | |
52 | IMD/117 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | SPR Orzeł Przeworsk | |
53 | LCK/119 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
MTS Żory | SPR Gdynia | |
54 | IMA/163 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS BODEGA Grudziądz | SKF KPR Sparta Oborniki | |
55 | IMB/163 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie | WKS Grunwald Poznań | |
56 | IMB/166 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
SKS ORLIK Brzeg | UKS Lider Swarzędz | |
57 | IMB/167 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
UKS Olimp Grodków | MKS Tęcza Folplast Kościan | |
58 | IMA/168 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
KS Szczypiorniak Olsztyn | Sambor Latocha Agropom Tczew | |
59 | LCM/221 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
Zagłębie Handball Team Sosnowiec | MKS Nielba Wągrowiec | |
60 | LCM/223 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
AKPR AZS AWF Biała Podlaska | Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź | |
61 | IIK2/29 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
UKS Vambresia Wąbrzeźno | AZS Fahrenheit Gdańsk | ||
62 | SM/221 | Sobota 27.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
Zepter KPR Legionowo
[9-14] |
Grupa Azoty Unia Tarnów
[9-14] |
|
63 | IIM2/87 | Sobota 27.04.2024 (19:00) |
20.04.2024 |
MLKS Czarni Olecko | MKS Handball Czersk | |
64 | IMB/162 | Sobota 27.04.2024 (19:00) |
27 - 28.04.2024 |
ŚKPR Świdnica | UKS Trójka Nowa Sól | |
65 | IMC/167 | Sobota 27.04.2024 (19:00) |
27 - 28.04.2024 |
AZS UW Warszawa | ORLEN Wisła II Płock | |
66 | IMB/168 | Sobota 27.04.2024 (19:00) |
27 - 28.04.2024 |
SPR PURINA Kąty Wrocławskie | MKS Real-Astromal Leszno | |
67 | LCM/220 | Sobota 27.04.2024 (19:00) |
27 - 28.04.2024 |
Sandra Spa Pogoń Szczecin | KPR Autoinwest Żukowo | |
68 | IKA/77 | Sobota 27.04.2024 (20:00) |
27 - 28.04.2024 |
KS Kościerzyna | Bukowsko-Dopiewski KPR | |
69 | IMC/164 | Sobota 27.04.2024 (20:00) |
27 - 28.04.2024 |
SMS ZPRP I Płock | Start Konin | |
70 | D/DzM2B/25 | Niedziela 28.04.2024 (9:00) |
20 - 21.04.2024 |
WKS ŚLASK | Śląsk Forza Akademia SP-74 | |
71 | D/DzM2B/26 | Niedziela 28.04.2024 (9:45) |
20 - 21.04.2024 |
SP Łagiewniki | Śląsk Forza Akademia SP-74 | |
72 | W/MłMmR/4 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
18.02.2024 |
MTS Lider II Radom | KS Warszawianka Warszawa | |
73 | G/MłMP/7 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
GKS Cartusia Kartuzy | KS Tytani Wejherowo | |
74 | G/MłMP/8 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Siódemka - Osowa | UKS Banino | |
75 | G/MłMP/9 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Siódemka - Osowa | GKS Cartusia Kartuzy | |
76 | G/MłMP/10 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Banino | KS Tytani Wejherowo | |
77 | G/MłMP/11 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
GKS Cartusia Kartuzy | UKS Banino | |
78 | G/MłMP/12 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS Tytani Wejherowo | UKS Siódemka - Osowa | |
79 | WN/DzK1/34 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
27 - 28.04.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | KS Gmina Bartoszyce | |
80 | F/DzD/13 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
28.04.2024 |
KS Zorza Iskra Kowalów | GMTS Sparta Gubin | |
81 | W/DzMMłF/26 | Niedziela 28.04.2024 (10:00) |
28.04.2024 |
SKF ORLEN Wisła III Płock | UKS Wilanowia II Warszawa | |
82 | D/DzM2B/27 | Niedziela 28.04.2024 (10:30) |
20 - 21.04.2024 |
SP Łagiewniki | WKS ŚLASK | |
83 | L/DzK/36 | Niedziela 28.04.2024 (10:30) |
04 - 05.05.2024 |
MKS Lublin III | Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | |
84 | F/DzD/14 | Niedziela 28.04.2024 (10:45) |
28.04.2024 |
UKS Jedynka Słubice | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
85 | W/MłMmR/1 | Niedziela 28.04.2024 (11:00) |
18.02.2024 |
MTS Lider II Radom | AZS AWF Warszawa | |
86 | WN/DzK1/35 | Niedziela 28.04.2024 (11:00) |
27 - 28.04.2024 |
KS Gmina Bartoszyce | KS Szczypiorniak Olsztyn | |
87 | W/DzMMłF/27 | Niedziela 28.04.2024 (11:00) |
28.04.2024 |
AS Wesoła | SKF ORLEN Wisła II Płock | |
88 | F/DzD/15 | Niedziela 28.04.2024 (11:30) |
28.04.2024 |
KS Zorza Iskra Kowalów | UKS Jedynka Słubice | |
89 | D/IIIM/56 | Niedziela 28.04.2024 (11:45) |
27 - 28.04.2024 |
Wojskowy Klub Sportowy ŚLASK | MKS SILESIA Świebodzice | |
90 | L/DzK/37 | Niedziela 28.04.2024 (11:45) |
04 - 05.05.2024 |
MKS Lublin I | Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | |
91 | W/MłMmR/2 | Niedziela 28.04.2024 (12:00) |
18.02.2024 |
MKS Mazur Sierpc | KS Warszawianka Warszawa | |
92 | WN/DzK1/36 | Niedziela 28.04.2024 (12:00) |
27 - 28.04.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | KS Szczypiorniak Olsztyn | |
93 | W/DzMMłF/28 | Niedziela 28.04.2024 (12:00) |
28.04.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń 2012 | UKS Wilanowia II Warszawa | |
94 | F/DzD/16 | Niedziela 28.04.2024 (12:15) |
28.04.2024 |
GMTS Sparta Gubin | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
95 | W/MłMmR/3 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
18.02.2024 |
MKS Mazur Sierpc | AZS AWF Warszawa | |
96 | D/DzKA/45 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
20 - 21.04.2024 |
KPR Gminy Kobierzyce | FPR I Mirsk | |
97 | F/DzD/17 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
28.04.2024 |
KS Zorza Iskra Kowalów | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
98 | W/DzMMłF/29 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
28.04.2024 |
SKF ORLEN Wisła III Płock | AS Wesoła | |
99 | C/DzD/1 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
Junak Włocławek 2013 | UKS Bobry Bobrowo 2013 | ||
100 | C/DzD/2 | Niedziela 28.04.2024 (13:00) |
LUKS Millennium Świekatowo 2013 | UKS MATA Strzelno 2013 | ||
101 | F/DzD/18 | Niedziela 28.04.2024 (13:45) |
28.04.2024 |
GMTS Sparta Gubin | UKS Jedynka Słubice | |
102 | D/DzKA/46 | Niedziela 28.04.2024 (13:50) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Victoria Świebodzice I | SMS ZAGŁĘBIE LUBIN | |
103 | C/IIIM/40 | Niedziela 28.04.2024 (14:00) |
03 - 04.02.2024 |
MKS Grudziądz II | Ekoserwis Damy Radę Inowrocław | |
104 | IMD/118 | Niedziela 28.04.2024 (14:00) |
27 - 28.04.2024 |
AZS UMCS Lublin | KSSPR Końskie | |
105 | W/DzMMłF/30 | Niedziela 28.04.2024 (14:00) |
28.04.2024 |
SKF ORLEN Wisła II Płock | Enea Orlęta Zwoleń 2012 | |
106 | D/DzKA/47 | Niedziela 28.04.2024 (14:40) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Victoria Świebodzice I | FPR I Mirsk | |
107 | LCK/118 | Niedziela 28.04.2024 (15:00) |
27 - 28.04.2024 |
ENEA Piłka Ręczna Poznań | EISBERG Dziewiątka Legnica | |
108 | SM/198 | Niedziela 28.04.2024 (15:00) |
27 - 28.04.2024 |
ORLEN Wisła Płock
[1-8] |
Górnik Zabrze
[1-8] |
|
109 | D/DzKA/48 | Niedziela 28.04.2024 (15:30) |
20 - 21.04.2024 |
KPR Gminy Kobierzyce | SMS ZAGŁĘBIE LUBIN | |
110 | SK/111 | Niedziela 28.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
[1-6] |
KGHM MKS Zagłębie Lubin
[1-6] |
|
111 | IKC/80 | Niedziela 28.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
SMS ZPRP II Lublin | JKS San Jarosław | |
112 | IMA/164 | Niedziela 28.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
KS Tytani Wejherowo | Warmia Energa Olsztyn | |
113 | SM/220 | Niedziela 28.04.2024 (16:00) |
27 - 28.04.2024 |
COROTOP Gwardia Opole
[9-14] |
Piotrkowianin Piotrków Tryb.S.A.
[9-14] |
|
114 | LCK/115 | Niedziela 28.04.2024 (17:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS VITAMINEO Jelenia Góra | Handball Warszawa | |
115 | LCM/219 | Niedziela 28.04.2024 (17:30) |
27 - 28.04.2024 |
Śląsk Wrocław Handball | MKS Wieluń | |
116 | D/IIIM/55 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
KS SPR II OLEŚNICA | ŚKPR Świdnica II | |
117 | IMD/119 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
ORLEN Upstream SRS Przemyśl | KS Viret CMC Zawiercie | |
118 | IMA/165 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
UKS Jedynka KODO Morąg | USAR Kwidzyn | |
119 | SM/210 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
ARGED REBUD KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
[1-8] |
MMTS Kwidzyn
[1-8] |
|
120 | SM/222 | Niedziela 28.04.2024 (18:00) |
27 - 28.04.2024 |
MKS Zagłębie Lubin
[9-14] |
Energa Wybrzeże Gdańsk
[9-14] |