WYBIERZ SEZON, NASTĘPNIE ROZGRYWKI
NAJBLIŻSZE MECZE
Lp | Mecz | Data | Kolejka / Seria |
Gospodarz | Wynik | Gość |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS/3 | Niedziela 19.05.2024 (9:00) |
19.05.2024 |
SMS ZPRP Płock | Port Service Wybrzeże Gdańsk | |
2 | F/DzMC/7 | Niedziela 19.05.2024 (9:30) |
UKS Miś Gorzów Wlkp. | UKS Obra Trzciel | ||
3 | W/DzMMłP/31 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
28.04.2024 |
UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | MKS MAZUR SIERPC | |
4 | PMK/5 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
19.05.2024 |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów | Korona Handball Kielce | |
5 | PMK/11 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
19.05.2024 |
UKS Vambresia Wąbrzeźno | UKS Jaćwingowie Gołdap | |
6 | PMK/17 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
19.05.2024 |
UKS Bukowia | MLUKS Tułowice | |
7 | PMK/23 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
19.05.2024 |
KS Victoria Piaseczno | KPR Białystok | |
8 | PMK/29 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
19.05.2024 |
ChKS II Łódź | KMKS Kraśnik I | |
9 | PMK/35 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
19.05.2024 |
UKS Banino | MKS Kusy | |
10 | PMK/41 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
19.05.2024 |
UKS Jedynka Dzierżoniów 1 | KS Zorza Iskra Kowalów | |
11 | PMK/47 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
19.05.2024 |
SPR Pogoń 1945 Zabrze | JKS San Jarosław | |
12 | E/DzMm/67 | Niedziela 19.05.2024 (10:00) |
MKS PIOTRKOWIANIN C | Anilana P2 | ||
13 | F/DzMC/8 | Niedziela 19.05.2024 (10:15) |
TS Zew II Świebodzin | UKS Trójka Nowa Sól | ||
14 | E/DzMm/68 | Niedziela 19.05.2024 (10:35) |
Anilana P1 | SPR PABIKS IMPACT Pabianice | ||
15 | W/DzMMłP/32 | Niedziela 19.05.2024 (10:40) |
28.04.2024 |
KS OTM Lesznowola 2012 | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | |
16 | SMS/4 | Niedziela 19.05.2024 (11:00) |
19.05.2024 |
SMS ZPRP Kielce | SMS ZPRP Kwidzyn | |
17 | F/DzMC/9 | Niedziela 19.05.2024 (11:00) |
UKS Miś Gorzów Wlkp. | TS Zew II Świebodzin | ||
18 | E/DzMm/69 | Niedziela 19.05.2024 (11:10) |
Anilana P2 | SPR PABIKS IMPACT Pabianice | ||
19 | PMK/48 | Niedziela 19.05.2024 (11:15) |
19.05.2024 |
SKS Kusy Kraków | UKS SMS Wybicki Kielce II | |
20 | W/DzMMłP/33 | Niedziela 19.05.2024 (11:20) |
28.04.2024 |
MKS MAZUR SIERPC | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | |
21 | PMK/12 | Niedziela 19.05.2024 (11:45) |
19.05.2024 |
MTS I Kwidzyn | UKS Lider Sławno | |
22 | PMK/42 | Niedziela 19.05.2024 (11:45) |
19.05.2024 |
MKS PR Gniezno | UKS Olimp Grodków | |
23 | F/DzMC/10 | Niedziela 19.05.2024 (11:45) |
UKS Obra Trzciel | UKS Trójka Nowa Sól | ||
24 | E/DzMm/70 | Niedziela 19.05.2024 (11:45) |
MKS PIOTRKOWIANIN C | Anilana P1 | ||
25 | W/DzMMłP/34 | Niedziela 19.05.2024 (12:00) |
28.04.2024 |
UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | KS OTM Lesznowola 2012 | |
26 | PMK/6 | Niedziela 19.05.2024 (12:00) |
19.05.2024 |
KS Tempo Cmolas | SPR Grunwald I Ruda Śląska | |
27 | PMK/18 | Niedziela 19.05.2024 (12:00) |
19.05.2024 |
UKS Jedynka Słubice | SMS ZAGŁĘBIE LUBIN | |
28 | PMK/24 | Niedziela 19.05.2024 (12:00) |
19.05.2024 |
ChKS I Łódź | MKS Lublin I | |
29 | PMK/30 | Niedziela 19.05.2024 (12:00) |
19.05.2024 |
UKS 50 Białystok | UKPR Agrykola Warszawa | |
30 | PMK/36 | Niedziela 19.05.2024 (12:00) |
19.05.2024 |
Energa MKS Truso Elbląg | MKS Brodnica | |
31 | E/DzMm/71 | Niedziela 19.05.2024 (12:20) |
Anilana P1 | Anilana P2 | ||
32 | F/DzMC/11 | Niedziela 19.05.2024 (12:30) |
UKS Miś Gorzów Wlkp. | UKS Trójka Nowa Sól | ||
33 | E/DzMm/72 | Niedziela 19.05.2024 (13:00) |
SPR PABIKS IMPACT Pabianice | MKS PIOTRKOWIANIN C | ||
34 | F/DzMC/12 | Niedziela 19.05.2024 (13:15) |
UKS Obra Trzciel | TS Zew II Świebodzin | ||
35 | E/DzM/19 | Niedziela 19.05.2024 (14:00) |
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki rocznik 2011 | MKS Piotrkowianin A | ||
36 | E/DzM/20 | Niedziela 19.05.2024 (14:40) |
UKS Anilana Łódź S | MKS Piotrkowianin B | ||
37 | SM/204 | Niedziela 19.05.2024 (15:00) |
18 - 19.05.2024 |
ORLEN Wisła Płock
[1-8] |
Industria Kielce
[1-8] |
|
38 | E/DzM/21 | Niedziela 19.05.2024 (15:20) |
UKS Anilana Łódź S | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki rocznik 2011 | ||
39 | E/DzM/22 | Niedziela 19.05.2024 (16:00) |
MKS Piotrkowianin B | MKS Piotrkowianin A | ||
40 | E/DzM/23 | Niedziela 19.05.2024 (16:40) |
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki rocznik 2011 | MKS Piotrkowianin B | ||
41 | E/DzM/24 | Niedziela 19.05.2024 (17:20) |
MKS Piotrkowianin A | UKS Anilana Łódź S | ||
42 | IKBar/1 | Niedziela 19.05.2024 (18:30) |
19.05.2024 |
SPR Olkusz | ROKiS Radzymin Marcovia Marki | |
43 | LCM/236 | Niedziela 19.05.2024 (19:00) |
18 - 19.05.2024 |
Śląsk Wrocław Handball | MKS Nielba Wągrowiec | |
44 | S/DzK/138 | Poniedziałek 20.05.2024 (15:00) |
MTS Żory | SPR Grunwald I Ruda Śląska | ||
45 | D/DzMA/90 | Poniedziałek 20.05.2024 (16:30) |
18 - 19.05.2024 |
MKS Victoria Świebodzice | MSPR Siódemka-Huras Legnica |