WYBIERZ SEZON, NASTĘPNIE ROZGRYWKI
NAJBLIŻSZE MECZE
Lp | Mecz | Data | Kolejka / Seria |
Gospodarz | Wynik | Gość |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | F/DzMC/1 | Sobota 11.05.2024 (9:00) |
11.05.2024 |
UKS Trójka Nowa Sól | TS Zew II Świebodzin | |
2 | W/DzKA/1 | Sobota 11.05.2024 (9:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS SP 1 Wyszków | MKS Pogoń Siedlce | |
3 | F/DzMC/2 | Sobota 11.05.2024 (9:45) |
11.05.2024 |
UKS Obra Trzciel | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
4 | L/DzM/47 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
04 - 05.05.2024 |
UKS Szczypiorniak Puławy | UKS Sprint Ulan-Majorat I | |
5 | PMM/3 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
MKS PIOTRKOWIANIN I | ( 10 : 21 ) |
MTS Lider Radom |
6 | W/DzKA/7 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Wilanowia | SCKS Jurand Ciechanów | |
7 | PMM/15 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
Śląsk Forza Akademia | ( 14 : 17 ) |
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
8 | D/DzKC/22 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
KS "SPR OLEŚNICA" | SPR Polkowice | |
9 | PMM/27 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
MKS Olimpia Piekary Śląskie | ( 12 : 20 ) |
MKS Pałac Młodzieży I Tarnów |
10 | PMM/33 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
SPR Stal Mielec | ( 16 : 12 ) |
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec |
11 | PMM/39 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
MOSiR I Bochnia | ( 16 : 12 ) |
MKS PIOTRKOWIANIN II |
12 | D/DzMA/82 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Chrobry Żórawina | ( 13 : 9 ) |
MKS Victoria Świebodzice |
13 | D/DzMA/85 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | Chrobry Głogów | |
14 | P/DzM7/47 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
MKS I Poznań | Akademia KPR Szczypiorno Kalisz | ||
15 | P/DzM7/48 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
MKS Real-Astromal Leszno I | UKS Spartakus Buk | ||
16 | P/DzM7/50 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
Akademia KPR Szczypiorno Kalisz | MKS Real-Astromal Leszno I | ||
17 | P/DzM7/51 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
SKF KPR Sparta Oborniki DZIECI | MKS I Poznań | ||
18 | P/DzM7/53 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
MKS Real-Astromal Leszno I | SKF KPR Sparta Oborniki DZIECI | ||
19 | P/DzM7/54 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
UKS Spartakus Buk | Akademia KPR Szczypiorno Kalisz | ||
20 | P/DzM7/56 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
SKF KPR Sparta Oborniki DZIECI | UKS Spartakus Buk | ||
21 | P/DzM7/57 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
MKS I Poznań | MKS Real-Astromal Leszno I | ||
22 | P/DzM7/59 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
UKS Spartakus Buk | MKS I Poznań | ||
23 | P/DzM7/60 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
Akademia KPR Szczypiorno Kalisz | SKF KPR Sparta Oborniki DZIECI | ||
24 | W/DzKA/2 | Sobota 11.05.2024 (10:10) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Jutrzenka Junior Cegłów | MKS Marcovia Marki - Dzieci | |
25 | F/DzMC/3 | Sobota 11.05.2024 (10:30) |
11.05.2024 |
UKS Trójka Nowa Sól | UKS Obra Trzciel | |
26 | D/DzKC/23 | Sobota 11.05.2024 (10:45) |
11 - 12.05.2024 |
FPR II Mirsk | SPR Polkowice | |
27 | W/DzKA/8 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11 - 12.05.2024 |
SCKS Jurand Ciechanów | KS Zawkrze Mława | |
28 | PMM/9 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11.05.2024 |
OAPR Orzeł Opole | ( 13 : 15 ) |
SPR PURINA Kąty Wrocławskie |
29 | D/DzKA/49 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | MKS MOS Śląsk Wrocław I | |
30 | MPJMK/75 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11.05.2024 |
UKS Varsovia | ( 17 : 14 ) |
MKS Brodnica |
31 | MPJMK/81 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11.05.2024 |
SPR Pogoń 1945 Zabrze | ( 15 : 23 ) |
Bukowsko-Dopiewski KPR |
32 | P/DzMI/17 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KPR ŚRODA WLKP. Dzieci Młodsze | MKS II Poznań - Dzieci Młodsze | ||
33 | P/DzMI/18 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KS Szczypiorniak Gniezno | MKS I Poznań - Dzieci Młodsze | ||
34 | P/DzMI/20 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MKS II Poznań - Dzieci Młodsze | KS Szczypiorniak Gniezno | ||
35 | P/DzMI/21 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn dzieci młodsze | KPR ŚRODA WLKP. Dzieci Młodsze | ||
36 | P/DzMI/23 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KS Szczypiorniak Gniezno | KPR Wolsztyniak Wolsztyn dzieci młodsze | ||
37 | P/DzMI/24 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MKS I Poznań - Dzieci Młodsze | MKS II Poznań - Dzieci Młodsze | ||
38 | P/DzMI/26 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn dzieci młodsze | MKS I Poznań - Dzieci Młodsze | ||
39 | P/DzMI/27 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KPR ŚRODA WLKP. Dzieci Młodsze | KS Szczypiorniak Gniezno | ||
40 | P/DzMI/29 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MKS I Poznań - Dzieci Młodsze | KPR ŚRODA WLKP. Dzieci Młodsze | ||
41 | P/DzMI/30 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MKS II Poznań - Dzieci Młodsze | KPR Wolsztyniak Wolsztyn dzieci młodsze | ||
42 | S/DzK/172 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MTS II Żory | ( 5 : 1 ) |
H.C.Husaria Lubliniec | |
43 | F/DzMC/4 | Sobota 11.05.2024 (11:15) |
11.05.2024 |
TS Zew II Świebodzin | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
44 | L/DzM/48 | Sobota 11.05.2024 (11:30) |
04 - 05.05.2024 |
UKS Szczypiorniak Puławy | UKS Sprint Ulan-Majorat II | |
45 | D/DzKC/24 | Sobota 11.05.2024 (11:30) |
11 - 12.05.2024 |
FPR II Mirsk | KS "SPR OLEŚNICA" | |
46 | PMM/28 | Sobota 11.05.2024 (11:45) |
11.05.2024 |
Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl | ( 10 : 16 ) |
KS VIVE I Kielce |
47 | D/DzKA/50 | Sobota 11.05.2024 (11:50) |
11 - 12.05.2024 |
SMS ZAGŁĘBIE LUBIN | MKS Victoria Świebodzice I | |
48 | L/DzK/35 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
04 - 05.05.2024 |
UKS Oksza Okszów | KMKS Kraśnik II | |
49 | PMM/4 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
MOKS Słoneczny Stok Białystok | ( 14 : 21 ) |
UKS Olimpia Biała Podlaska |
50 | F/DzMC/5 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
UKS Trójka Nowa Sól | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
51 | W/DzKA/9 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11 - 12.05.2024 |
KS Zawkrze Mława | UKS Wilanowia | |
52 | PMM/16 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
Gwardia Opole | ( 14 : 11 ) |
Chrobry Głogów I |
53 | PMM/34 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
KS VIVE II Kielce | ( 11 : 12 ) |
SKS Kusy I Kraków |
54 | PMM/40 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
MKS Padwa Zamość | ( 11 : 21 ) |
SKF ORLEN Wisła I Płock |
55 | E/DzK/19 | Sobota 11.05.2024 (12:30) |
ChKS III Łódź | Anilana 2011 | ||
56 | D/DzKA/51 | Sobota 11.05.2024 (12:40) |
11 - 12.05.2024 |
SMS ZAGŁĘBIE LUBIN | MKS MOS Śląsk Wrocław I | |
57 | F/DzMC/6 | Sobota 11.05.2024 (12:45) |
11.05.2024 |
TS Zew II Świebodzin | UKS Obra Trzciel | |
58 | PMM/10 | Sobota 11.05.2024 (13:00) |
11.05.2024 |
TS Zew Świebodzin | ( 12 : 16 ) |
SKF KPR Sparta Oborniki |
59 | MPJMK/76 | Sobota 11.05.2024 (13:00) |
11.05.2024 |
MKS Lublin I | ( 19 : 10 ) |
Korona Handball Kielce |
60 | MPJMK/82 | Sobota 11.05.2024 (13:00) |
11.05.2024 |
UKPR Agrykola Warszawa | ( 17 : 15 ) |
SPR Gdynia |
61 | K/DzD/70 | Sobota 11.05.2024 (13:00) |
SPR II Olkusz | Szóstka HB Skawina | ||
62 | E/DzK/20 | Sobota 11.05.2024 (13:15) |
ChKS I Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice | ||
63 | D/DzKA/52 | Sobota 11.05.2024 (13:30) |
11 - 12.05.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | MKS Victoria Świebodzice I | |
64 | LCM/139 | Sobota 11.05.2024 (14:00) |
10 - 11.02.2024 |
SMS ZPRP I Kielce | ( 10 : 18 ) |
Sandra Spa Pogoń Szczecin |
65 | E/DzK/21 | Sobota 11.05.2024 (14:00) |
Anilana 2011 | PABIKS IMPACT Pabianice | ||
66 | D/IIIM/42 | Sobota 11.05.2024 (14:30) |
06 - 07.04.2024 |
SMS OVB AZS II Uniwersytetu Zielonogórskiego | MKS SILESIA Świebodzice | |
67 | D/DzKB/25 | Sobota 11.05.2024 (14:30) |
11 - 12.05.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA II | MKS Victoria Świebodzice II | |
68 | W/DzKF/41 | Sobota 11.05.2024 (14:30) |
11.05.2024 |
KS Victoria Piaseczno | ( 12 : 7 ) |
KPR ROKiS Radzymin I |
69 | E/DzK/22 | Sobota 11.05.2024 (14:45) |
ChKS III Łódź | ChKS I Łódź | ||
70 | IKA/68 | Sobota 11.05.2024 (15:00) |
23 - 24.03.2024 |
SMS ZPRP I Płock | ( 15 : 14 ) |
Bukowsko-Dopiewski KPR |
71 | LCM/215 | Sobota 11.05.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
Siódemka Miedź Huras Legnica | ( 14 : 17 ) |
Śląsk Wrocław Handball |
72 | W/DzKF/45 | Sobota 11.05.2024 (15:00) |
11.05.2024 |
UKS VARSOVIA | PreZero APR Radom - Dzieci | |
73 | IMA/182 | Sobota 11.05.2024 (15:00) |
18 - 19.05.2024 |
Aqua-Instal Jeziorak Iława | < 2 : 4 > ( 15 : 16 ) |
Sambor Latocha Agropom Tczew |
74 | LCM/208 | Sobota 11.05.2024 (15:10) |
13 - 14.04.2024 |
Budimex Stal Gorzów | ( 20 : 13 ) |
Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź |
75 | E/DzK/23 | Sobota 11.05.2024 (15:15) |
ChKS I Łódź | Anilana 2011 | ||
76 | D/DzKB/26 | Sobota 11.05.2024 (15:20) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Jedynka Dzierżoniów | MKS Victoria Świebodzice II | |
77 | W/DzKF/42 | Sobota 11.05.2024 (15:20) |
11.05.2024 |
UKS Kontra | ( 4 : 12 ) |
UKS Niedźwiadek Węgrów |
78 | W/DzKF/46 | Sobota 11.05.2024 (15:50) |
11.05.2024 |
UKS Dwójka Małkinia Górna | Enea Orlęta Zwoleń | |
79 | SK/116 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
11 - 12.05.2024 |
Młyny Stoisław Koszalin
[1-6] |
KGHM MKS Zagłębie Lubin
[1-6] |
|
80 | IMA/140 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
30.03.2024 |
Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz | PGE KPR Gryfino | |
81 | PMM/21 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
11.05.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń | ( 20 : 16 ) |
MKS Kusy Szczecin |
82 | PMM/45 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
11.05.2024 |
E.LINK Gwardia Koszalin | ( 8 : 22 ) |
PORT SERVICE Wybrzeże Gdańsk |
83 | IKB/90 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
11 - 12.05.2024 |
KPR Gminy Kobierzyce II | MKS Victoria Świebodzice | |
84 | E/DzK/24 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
PABIKS IMPACT Pabianice | ChKS III Łódź | ||
85 | D/DzKB/27 | Sobota 11.05.2024 (16:10) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Jedynka Dzierżoniów | UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA II | |
86 | W/DzKF/43 | Sobota 11.05.2024 (16:20) |
11.05.2024 |
UKS Kontra | ( 12 : 11 ) |
KPR ROKiS Radzymin I |
87 | F/IIIM/11 | Sobota 11.05.2024 (16:30) |
28.04.2024 |
UKS Miś Gorzów Wlkp. | GMTS Sparta Gubin | |
88 | IKC/89 | Sobota 11.05.2024 (16:30) |
11 - 12.05.2024 |
SPR Handball Rzeszów | JKS San Jarosław | |
89 | W/DzKF/47 | Sobota 11.05.2024 (16:40) |
11.05.2024 |
UKS Dwójka Małkinia Górna | PreZero APR Radom - Dzieci | |
90 | IMA/174 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
04 - 05.05.2024 |
Warmia Energa Olsztyn | SKF KPR Sparta Oborniki | |
91 | IMB/174 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
04 - 05.05.2024 |
AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie | |
92 | LCK/127 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
MKS VITAMINEO Jelenia Góra | SPR Sośnica Gliwice | |
93 | LCK/129 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
SPR Pogoń Szczecin | EISBERG Dziewiątka Legnica | |
94 | LCK/130 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
PreZero APR Radom | SPR Gdynia | |
95 | LCK/131 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
ENEA Piłka Ręczna Poznań | SPR Sambor Tczew | |
96 | W/DzKF/44 | Sobota 11.05.2024 (17:10) |
11.05.2024 |
KS Victoria Piaseczno | UKS Niedźwiadek Węgrów | |
97 | W/DzKF/48 | Sobota 11.05.2024 (17:30) |
11.05.2024 |
UKS VARSOVIA | Enea Orlęta Zwoleń | |
98 | PMM/22 | Sobota 11.05.2024 (18:00) |
11.05.2024 |
MKS MOSiR Kętrzyn | MKS Sambor Tczew | |
99 | PMM/46 | Sobota 11.05.2024 (18:00) |
11.05.2024 |
MKS Grudziądz | Energa MKS Truso Elbląg | |
100 | IKB/88 | Sobota 11.05.2024 (18:00) |
11 - 12.05.2024 |
KS Otmęt Krapkowice | KS Zgoda Ruda Śląska | |
101 | SM/223 | Sobota 11.05.2024 (18:00) |
11 - 12.05.2024 |
COROTOP Gwardia Opole
[9-14] |
Grupa Azoty Unia Tarnów
[9-14] |
|
102 | IKB/50 | Sobota 11.05.2024 (18:15) |
17 - 18.02.2024 |
Śląsk Wrocław Handball | SPR Grunwald Ruda Śląska | |
103 | LCK/132 | Sobota 11.05.2024 (19:00) |
11 - 12.05.2024 |
MTS Żory | KPR Ruch Chorzów | |
104 | IMB/173 | Sobota 11.05.2024 (19:30) |
04 - 05.05.2024 |
TS Zew Świebodzin | Sowie Żagiew Dzierżoniów | |
105 | L/DzK/39 | Niedziela 12.05.2024 (0:00) |
04 - 05.05.2024 |
UKS Sprint Ulan-Majorat I | MKS Lublin II | |
106 | L/DzK/40 | Niedziela 12.05.2024 (0:00) |
04 - 05.05.2024 |
UKS Sprint Ulan-Majorat II | MKS Lublin II | |
107 | PMM/17 | Niedziela 12.05.2024 (9:00) |
12.05.2024 |
Chrobry Głogów I | Śląsk Forza Akademia | |
108 | PMM/29 | Niedziela 12.05.2024 (9:00) |
12.05.2024 |
KS VIVE I Kielce | MKS Olimpia Piekary Śląskie | |
109 | E/DzMm/61 | Niedziela 12.05.2024 (9:00) |
MKS PMDKiS II Wieluń | Anilana E | ||
110 | E/DzMm/62 | Niedziela 12.05.2024 (9:40) |
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki rocznik 2012 | MKS PIOTRKOWIANIN D | ||
111 | L/DzK/30 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
KMKS Kraśnik II | ( 0 : 0 ) |
MKS Lublin I |
112 | L/DzM/49 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
04 - 05.05.2024 |
SPR Łukovia Łuków | UKS Olimpia Biała Podlaska I | |
113 | WN/DzK1/37 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
KS Szczypiorniak Olsztyn | MUKS Omega Mrągowo | |
114 | D/DzKA/53 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Jedynka Ziębice | KPR Gminy Kobierzyce | |
115 | W/MłMm/1 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
KS OTM Lesznowola | SCKS Jurand Ciechanów | |
116 | W/MłMm/1 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
KS Warszawianka Warszawa | MUKS 21 Płock | |
117 | PMM/5 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
UKS Olimpia Biała Podlaska | MKS PIOTRKOWIANIN I | |
118 | PMM/11 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
SKF KPR Sparta Oborniki | OAPR Orzeł Opole | |
119 | F/DzD/19 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
GMTS Sparta Gubin | MUKS Lider Świebodzin | |
120 | PMM/35 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
SKS Kusy I Kraków | SPR Stal Mielec | |
121 | PMM/41 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
SKF ORLEN Wisła I Płock | MOSiR I Bochnia | |
122 | MPJMK/77 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
Korona Handball Kielce | UKS Varsovia | |
123 | MPJMK/83 | Niedziela 12.05.2024 (10:00) |
12.05.2024 |
SPR Gdynia | SPR Pogoń 1945 Zabrze | |
124 | E/DzMm/63 | Niedziela 12.05.2024 (10:30) |
Anilana E | MKS PIOTRKOWIANIN D | ||
125 | D/DzKA/54 | Niedziela 12.05.2024 (10:45) |
11 - 12.05.2024 |
SPR GOKiS Kąty Wrocławski | FPR I Mirsk | |
126 | F/DzD/20 | Niedziela 12.05.2024 (10:45) |
12.05.2024 |
UKS Jedynka Słubice | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
127 | PMM/30 | Niedziela 12.05.2024 (10:45) |
12.05.2024 |
Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl | MKS Pałac Młodzieży I Tarnów | |
128 | WN/DzK1/38 | Niedziela 12.05.2024 (10:50) |
11 - 12.05.2024 |
KS Gmina Bartoszyce | Energa MKS Truso Elbląg | |
129 | W/MłMm/2 | Niedziela 12.05.2024 (11:00) |
12.05.2024 |
Victoria Piaseczno UKS Radziejowice | AZS AWF Warszawa | |
130 | W/MłMm/2 | Niedziela 12.05.2024 (11:00) |
12.05.2024 |
UKS Wilanowia Warszawa | MKS Mazur Sierpc | |
131 | PMM/18 | Niedziela 12.05.2024 (11:00) |
12.05.2024 |
Gwardia Opole | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | |
132 | W/DzMMłP/38 | Niedziela 12.05.2024 (11:00) |
12.05.2024 |
MKS MAZUR SIERPC | KS OTM Lesznowola 2012 | |
133 | PMM/47 | Niedziela 12.05.2024 (11:00) |
12.05.2024 |
Energa MKS Truso Elbląg | E.LINK Gwardia Koszalin | |
134 | E/DzMm/64 | Niedziela 12.05.2024 (11:10) |
MKS PMDKiS II Wieluń | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki rocznik 2012 | ||
135 | D/DzKB/28 | Niedziela 12.05.2024 (11:15) |
11 - 12.05.2024 |
MKS MOS Śląsk Wrocław II | UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA III - SP 4 Chojnów | |
136 | L/DzM/50 | Niedziela 12.05.2024 (11:30) |
04 - 05.05.2024 |
SPR Łukovia Łuków | UKS Olimpia Biała Podlaska II | |
137 | D/DzKA/55 | Niedziela 12.05.2024 (11:30) |
11 - 12.05.2024 |
KPR Gminy Kobierzyce | SPR GOKiS Kąty Wrocławski | |
138 | F/DzD/21 | Niedziela 12.05.2024 (11:30) |
12.05.2024 |
GMTS Sparta Gubin | UKS Jedynka Słubice | |
139 | WN/DzK1/39 | Niedziela 12.05.2024 (11:40) |
11 - 12.05.2024 |
UKS SP Rozogi | Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | |
140 | L/DzK/31 | Niedziela 12.05.2024 (11:45) |
20 - 21.04.2024 |
KMKS Kraśnik II | MKS Lublin III | |
141 | W/DzMMłP/39 | Niedziela 12.05.2024 (11:45) |
12.05.2024 |
UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | MKS Pogoń Siedlce | |
142 | PMM/6 | Niedziela 12.05.2024 (12:00) |
12.05.2024 |
MOKS Słoneczny Stok Białystok | MTS Lider Radom | |
143 | PMM/12 | Niedziela 12.05.2024 (12:00) |
12.05.2024 |
TS Zew Świebodzin | SPR PURINA Kąty Wrocławskie | |
144 | PMM/23 | Niedziela 12.05.2024 (12:00) |
12.05.2024 |
MKS Sambor Tczew | Enea Orlęta Zwoleń | |
145 | PMM/36 | Niedziela 12.05.2024 (12:00) |
12.05.2024 |
KS VIVE II Kielce | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | |
146 | PMM/42 | Niedziela 12.05.2024 (12:00) |
12.05.2024 |
MKS Padwa Zamość | MKS PIOTRKOWIANIN II | |
147 | MPJMK/78 | Niedziela 12.05.2024 (12:00) |
12.05.2024 |
MKS Lublin I | MKS Brodnica | |
148 | MPJMK/84 | Niedziela 12.05.2024 (12:00) |
12.05.2024 |
UKPR Agrykola Warszawa | Bukowsko-Dopiewski KPR | |
149 | E/DzMm/65 | Niedziela 12.05.2024 (12:00) |
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki rocznik 2012 | Anilana E | ||
150 | D/DzKB/29 | Niedziela 12.05.2024 (12:15) |
11 - 12.05.2024 |
SP Łagiewniki | UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA III - SP 4 Chojnów | |
151 | D/DzKA/56 | Niedziela 12.05.2024 (12:15) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Jedynka Ziębice | FPR I Mirsk | |
152 | F/DzD/22 | Niedziela 12.05.2024 (12:15) |
12.05.2024 |
MUKS Lider Świebodzin | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
153 | WN/DzK1/40 | Niedziela 12.05.2024 (12:30) |
11 - 12.05.2024 |
KS Szczypiorniak Olsztyn | Energa MKS Truso Elbląg | |
154 | W/DzMMłP/40 | Niedziela 12.05.2024 (12:30) |
12.05.2024 |
KS OTM Lesznowola 2012 | UKS Rusiec | |
155 | E/DzMm/66 | Niedziela 12.05.2024 (12:40) |
MKS PIOTRKOWIANIN D | MKS PMDKiS II Wieluń | ||
156 | F/DzD/23 | Niedziela 12.05.2024 (13:00) |
12.05.2024 |
GMTS Sparta Gubin | GKS Zjednoczeni Przytoczna | |
157 | PMM/48 | Niedziela 12.05.2024 (13:00) |
12.05.2024 |
MKS Grudziądz | PORT SERVICE Wybrzeże Gdańsk | |
158 | D/DzKB/30 | Niedziela 12.05.2024 (13:15) |
11 - 12.05.2024 |
SP Łagiewniki | MKS MOS Śląsk Wrocław II | |
159 | W/DzMMłP/41 | Niedziela 12.05.2024 (13:15) |
12.05.2024 |
MKS MAZUR SIERPC | MKS Pogoń Siedlce | |
160 | WN/DzK1/41 | Niedziela 12.05.2024 (13:20) |
11 - 12.05.2024 |
UKS SP Rozogi | KS Gmina Bartoszyce | |
161 | F/DzD/24 | Niedziela 12.05.2024 (13:45) |
12.05.2024 |
MUKS Lider Świebodzin | UKS Jedynka Słubice | |
162 | PMM/24 | Niedziela 12.05.2024 (14:00) |
12.05.2024 |
MKS MOSiR Kętrzyn | MKS Kusy Szczecin | |
163 | W/DzMMłP/42 | Niedziela 12.05.2024 (14:00) |
12.05.2024 |
UKS Rusiec | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | |
164 | WN/DzK1/42 | Niedziela 12.05.2024 (14:10) |
11 - 12.05.2024 |
MUKS Omega Mrągowo | Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | |
165 | IMC/94 | Niedziela 12.05.2024 (15:00) |
10 - 11.02.2024 |
MKS PIOTRKOWIANIN | UMKS Trójka Ostrołęka | |
166 | C/IIIM/55 | Niedziela 12.05.2024 (15:00) |
16 - 17.03.2024 |
UKS Alfa 99 Strzelno | MKS Grudziądz II | |
167 | W/DzKm/5 | Niedziela 12.05.2024 (15:00) |
11 - 12.05.2024 |
KS OTM Lesznowola DZ 2012 | UKS Wilanowia Warszawa - Dzieci Młodsze | |
168 | WN/DzK1/43 | Niedziela 12.05.2024 (15:00) |
11 - 12.05.2024 |
KS Szczypiorniak Olsztyn | UKS SP Rozogi | |
169 | WN/DzK1/44 | Niedziela 12.05.2024 (15:50) |
11 - 12.05.2024 |
KS Gmina Bartoszyce | MUKS Omega Mrągowo | |
170 | SK/117 | Niedziela 12.05.2024 (16:00) |
11 - 12.05.2024 |
MKS URBIS Gniezno
[1-6] |
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
[1-6] |
|
171 | WN/DzK1/45 | Niedziela 12.05.2024 (16:40) |
11 - 12.05.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | Energa MKS Truso Elbląg | |
172 | IKC/87 | Niedziela 12.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
MKS AZS UMCS Lublin | AZS Uniwersytet Warszawski | |
173 | IKC/86 | Niedziela 12.05.2024 (18:00) |
11 - 12.05.2024 |
ChKS PŁ Łódź | UKS Varsovia | |
174 | IMC/173 | Niedziela 12.05.2024 (18:30) |
04 - 05.05.2024 |
KS AZS AWF Warszawa | Start Konin | |
175 | LCM/159 | Niedziela 12.05.2024 (19:00) |
24 - 25.02.2024 |
Handball Stal Mielec | MKS Wieluń |