Strona główna | 2007/2008 | I Liga Mężczyzn Grupa B
IMB/109
I Liga Mężczyzn Grupa B
Niedziela
13.04.2008 0:00
KS Vive II Kielce 36 : 30
( 18 : 16 )
drużyna otrzymała karę KS AZS AWF Biała Podlaska
5
ZYDROŃ Wojciech
ZYDROŃ 13
13
GAWĘCKI Paweł
GAWĘCKI 7
18
SADOWSKI Kamil
SADOWSKI 6
11
SMOŁUCH Sebastian
SMOŁUCH 4
38
ŁUCAK Jakub
ŁUCAK 3
8
TROJANOWSKI Wojciech
TROJANOWSKI 2
19
JUSZCZYK Karol
JUSZCZYK 1
1
CZOPEK Piotr
CZOPEK -
33
FIUTEK Konrad
FIUTEK -
35
KWIECIŃSKI Łukasz
KWIECIŃSKI -
42
MISIEWICZ Przemysław
MISIEWICZ -
12
PAWLAK Bartłomiej
PAWLAK -
40
PAWLAK Łukasz
PAWLAK -
20
BARTCZAK Michał
BARTCZAK -
31
BEDNARSKI Bartosz
BEDNARSKI -
22
BERNACKI Rafał
BERNACKI -
3
CHODARA Michał
CHODARA -
55
CIOBAN Alexandru
CIOBAN -
14
ĆAĆIĆ Mladen
ĆAĆIĆ -
30
DYMARSKI Paweł
DYMARSKI -
32
DZIURA Mariusz
DZIURA -
2
GRABARCZYK Piotr
GRABARCZYK -
36
GRABOWSKI Mateusz
GRABOWSKI -
34
GRZESIK Przemysław
GRZESIK -
28
ILIN Vladimir
ILIN -
48
ISKRA Sebastian
ISKRA -
15
JACHLEWSKI Mateusz
JACHLEWSKI -
25
KONITZ Bartosz
KONITZ -
6
KUBILLAS Krzysztof
KUBILLAS -
83
KUBISZEWSKI Marek
KUBISZEWSKI -
10
KUCHCZYŃSKI Patryk
KUCHCZYŃSKI -
37
LASKOWSKI Paweł
LASKOWSKI -
39
MATUSIAK Mariusz
MATUSIAK -
17
NIKULENKAU Dzmitri
NIKULENKAU -
41
PIOTROWICZ Albert
PIOTROWICZ -
43
PIOTROWSKI Damian
PIOTROWSKI -
9
PODSIADŁO Paweł
PODSIADŁO -
49
RACZKOWSKI Marcin
RACZKOWSKI -
4
ROSIAK Przemysław
ROSIAK -
24
ROSIŃSKI Tomasz
ROSIŃSKI -
44
STĘPIEŃ Dawid
STĘPIEŃ -
46
SZCZECINA Krzysztof
SZCZECINA -
26
USACHOV Mikhail
USACHOV -
77
WASIAK Radosław
WASIAK -
50
ZACHARSKI Tomasz
ZACHARSKI -
45
ZAGNIŃSKI Bartosz
ZAGNIŃSKI -
7
ZAREMBA Mateusz
ZAREMBA -
47
ŻAK Piotr
ŻAK -
21
ŻÓŁTAK Daniel
ŻÓŁTAK -

Karne
liczba / bramki

/   /

Timeout
~    ~
~    ~
~    ~
14 POMIANKIEWICZ
POMIANKIEWICZ Tomasz
8
4 MORĄG
MORĄG Tomasz
9
2 DESZCZYŃSKI
DESZCZYŃSKI Robert
14
2 KAMYS
KAMYS Zygmunt
2
2 MAKARUK
MAKARUK Artur
13
2 ŻUK
ŻUK Kacper
7
1 CHMIELEWSKI
CHMIELEWSKI Andrzej
5
1 DOBROWOLSKI
DOBROWOLSKI Mateusz
19
1 FRYC
FRYC Grzegorz
11
1 PROKOPIUK
PROKOPIUK Waldemar
3
- FILIPIAK
FILIPIAK Tomasz
1
- FRANCZUK
FRANCZUK Paweł
15
- MICHALCZUK
MICHALCZUK Sebastian
12
- SŁONICKI
SŁONICKI Krzysztof
18
- CYBULSKI
CYBULSKI Janusz
22
- FEDORUK
FEDORUK Rafał
16
- KIERUCZENKO
KIERUCZENKO Michał
21
- OLIK
OLIK Arkadiusz
20
- PARAFINIUK
PARAFINIUK Michał
17
- PIETRZAK
PIETRZAK Jakub
4
- STEFANIUK
STEFANIUK Ryszard
6
12
/
12
- NrKoszulki / brak udziału w meczu
- Upomnienie - Kara 2' - Dyskwalifikacja
- Karny trafiony - Karny nietrafiony - Karny po reg.cz. gry trafiony - Karny po reg.cz. gry nietrafiony