Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców Młodszych gr. P - KLASYFIKACJA STRZELCÓW
Lp | Gracz | Klub | Mecze | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|
1. | |
KUŹNICKI Adam | UKS Wilanowia III Warszawa | 11 | 68 |
2. | |
OBRUSIEWICZ Mateusz | KS OTM Lesznowola 2012 | 8 | 68 |
3. | |
WRÓBEL Jakub | MKS Pogoń Siedlce | 8 | 47 |
4. | |
KACZOROWSKI Wiktor | MKS MAZUR SIERPC | 6 | 46 |
5. | |
JAWORSKI Michał | MKS Pogoń Siedlce | 8 | 44 |
6. | |
SZCZAP Jakub | UKS Wilanowia III Warszawa | 11 | 40 |
7. | |
OCHENKOWSKI Mateusz | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 8 | 37 |
8. | |
BĄK Szymon | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 6 | 35 |
9. | |
LIPIŃSKI Bartosz | MKS Pogoń Siedlce | 8 | 35 |
10. | |
ATRAS Bartosz | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 6 | 31 |
11. | |
FILIPIAK Jakub | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 8 | 31 |
12. | |
MIERZEJEWSKI Tymon | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 8 | 31 |
13. | |
ŚLIWIŃSKI Karol | UKS Rusiec | 8 | 31 |
14. | |
KOŻUCHOWSKI Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 8 | 29 |
15. | |
RESKA Bartłomiej | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 6 | 28 |
16. | |
ŁUSZCZYŃSKI Aleksander | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 6 | 27 |
17. | |
GRODZICKI Antoni | KS OTM Lesznowola 2012 | 6 | 26 |
18. | |
TUREK Wiktor | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 6 | 24 |
19. | |
PACIUSZKIEWICZ Filip | MKS MAZUR SIERPC | 4 | 23 |
20. | |
OLSZEWSKI Adrian | MKS Pogoń Siedlce | 8 | 22 |
21. | |
DURNAŚ Stanisław | UKS Rusiec | 9 | 20 |
22. | |
KIWAK Marcus | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 8 | 20 |
23. | |
MATYJA Dawid | KS OTM Lesznowola 2012 | 8 | 19 |
24. | |
SZYSZ Błażej | MKS Pogoń Siedlce | 8 | 18 |
25. | |
DUŁO Karol | MKS Pogoń Siedlce | 8 | 17 |
26. | |
TUSIŃSKI Wojciech | UKS Rusiec | 3 | 16 |
27. | |
DROZDA Julian | UKS Rusiec | 4 | 15 |
28. | |
KUCIŃSKI Marcel | MKS MAZUR SIERPC | 4 | 15 |
29. | |
CIUBA Piotr | UKS Rusiec | 9 | 14 |
30. | |
JACHIMOWICZ Krystian | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 6 | 14 |
31. | |
TYBURSKI Marcel | KS OTM Lesznowola 2012 | 6 | 14 |
32. | |
KALISZEWSKI Kacper | MKS MAZUR SIERPC | 6 | 13 |
33. | |
PAZDERSKI Tymon | UKS Rusiec | 9 | 13 |
34. | |
POPOWSKI Szymon | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 6 | 13 |
35. | |
SZCZEPAŃSKI Wiktor | UKS Rusiec | 7 | 13 |
36. | |
ASZTEMBORSKI Filip | MKS MAZUR SIERPC | 4 | 12 |
37. | |
GŁOWACKI Oliwier | UKS Rusiec | 9 | 12 |
38. | |
POTERA Michał | MKS Pogoń Siedlce | 2 | 12 |
39. | |
ARDEJ Ariel | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 8 | 11 |
40. | |
SZCZEPKOWSKI Antoni | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 6 | 11 |
41. | |
ULASKI Krzysztof | UKS Rusiec | 9 | 11 |
42. | |
CORON Marcel | UKS Wilanowia III Warszawa | 10 | 10 |
43. | |
STACHURSKI Aleksander | KS OTM Lesznowola 2012 | 4 | 10 |
44. | |
BIEGAŃSKI Piotr | MKS MAZUR SIERPC | 6 | 9 |
45. | |
NAKIELSKI Dominik | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 6 | 9 |
46. | |
SOBICZEWSKI Maciej | MKS Pogoń Siedlce | 5 | 9 |
47. | |
STRASIŃSKI Jakub | UKS Rusiec | 7 | 9 |
48. | |
TRAN Mikołaj | UKS Wilanowia III Warszawa | 8 | 9 |
49. | |
WARZOCHA Tymoteusz | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 6 | 9 |
50. | |
WIŚNIEWSKI Tymon | UKS Rusiec | 5 | 9 |
51. | |
DANAJ Wojciech | KS OTM Lesznowola 2012 | 5 | 8 |
52. | |
KLEPACKI Błażej | KS OTM Lesznowola 2012 | 8 | 8 |
53. | |
SKRUCZAJ Kacper | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 7 | 8 |
54. | |
TOMANIAK Gabriel | MKS MAZUR SIERPC | 4 | 8 |
55. | |
ZIÓŁKOWSKI Adam | UKS Wilanowia III Warszawa | 8 | 8 |
56. | |
ABULHUSN Jan | KS OTM Lesznowola 2012 | 4 | 7 |
57. | |
GIEŁDOWSKI Krzysztof | KS OTM Lesznowola 2012 | 4 | 7 |
58. | |
MARCHELA Maksymilian | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 4 | 7 |
59. | |
SMOLIŃSKI Tymoteusz | KS OTM Lesznowola 2012 | 8 | 7 |
60. | |
STANKIEWICZ Jakub | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 4 | 7 |
61. | |
WIKIEŁ Karol | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 5 | 7 |
62. | |
GANC Karol | UKS Rusiec | 6 | 6 |
63. | |
JANKOWSKI Olaf | MKS MAZUR SIERPC | 4 | 6 |
64. | |
KARDAS Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 7 | 6 |
65. | |
KOCH Bartosz | UKS Rusiec | 3 | 6 |
66. | |
KWIATKOWSKI Adam | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 8 | 6 |
67. | |
RELIGA Filip | UKS Rusiec | 4 | 6 |
68. | |
KOSIOREK Piotr | MKS MAZUR SIERPC | 4 | 5 |
69. | |
ROZPENDOWSKI Tymon | UKS Wilanowia III Warszawa | 6 | 5 |
70. | |
TYBURSKI Wincent | KS OTM Lesznowola 2012 | 6 | 5 |
71. | |
WOJNAROWSKI Michał | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 8 | 5 |
72. | |
WOJTYRA Marcel | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 6 | 5 |
73. | |
ZIARKOWSKI Tomasz | UKS Wilanowia III Warszawa | 11 | 5 |
74. | |
KURKUS Przemysław | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 6 | 4 |
75. | |
MAHROUGUI Ashraf | UKS Wilanowia III Warszawa | 10 | 4 |
76. | |
KUŹMA Ignacy | UKS Wilanowia III Warszawa | 4 | 3 |
77. | |
ŁOJEK Antoni | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 6 | 3 |
78. | |
SIKORSKI Maksymilian | UKS Rusiec | 2 | 3 |
79. | |
WYSOCKI Aleksander | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | 2 | 3 |
80. | |
BARCICKI Cyprian | UKS Rusiec | 2 | 2 |
81. | |
KUĆ Adam | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | 3 | 2 |
82. | |
ŁOPACIUK Mikołaj | MKS Pogoń Siedlce | 2 | 2 |
83. | |
MIKULSKI Rafał | UKS Wilanowia III Warszawa | 7 | 2 |
84. | |
CHARAZIŃSKI Jan | KS OTM Lesznowola 2012 | 2 | 1 |
85. | |
DYJA Paweł | UKS Rusiec | 8 | 1 |
86. | |
GROŃSKI Aleksander | KS OTM Lesznowola 2012 | 2 | 1 |
87. | |
JEGUMIEŃCZYK Bartosz | UKS Rusiec | 3 | 1 |
88. | |
KANTY Franciszek | MKS MAZUR SIERPC | 2 | 1 |
89. | |
KRĘŻLEWICZ Leon | KS OTM Lesznowola 2012 | 4 | 1 |
90. | |
PAWŁOWSKI Jakub | MKS MAZUR SIERPC | 4 | 1 |
91. | |
RAKOCZY Szymon | MKS MAZUR SIERPC | 4 | 1 |
92. | |
ZAGAJEWSKI Leon | KS OTM Lesznowola 2012 | 2 | 1 |