WYBIERZ SEZON, NASTĘPNIE ROZGRYWKI
NAJBLIŻSZE MECZE
Lp | Mecz | Data | Kolejka / Seria |
Gospodarz | Wynik | Gość |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | S/DzK/139 | Piątek 10.05.2024 (15:30) |
Akademia Handballu Ruch Chorzów | SPR Pogoń 1945 Zabrze | ||
2 | PMM/1 | Piątek 10.05.2024 (16:00) |
10.05.2024 |
MTS Lider Radom | UKS Olimpia Biała Podlaska | |
3 | PMM/7 | Piątek 10.05.2024 (16:00) |
10.05.2024 |
SPR PURINA Kąty Wrocławskie | SKF KPR Sparta Oborniki | |
4 | PMM/13 | Piątek 10.05.2024 (16:00) |
10.05.2024 |
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | Chrobry Głogów I | |
5 | PMM/25 | Piątek 10.05.2024 (16:00) |
10.05.2024 |
MKS Pałac Młodzieży I Tarnów | KS VIVE I Kielce | |
6 | PMM/31 | Piątek 10.05.2024 (16:00) |
10.05.2024 |
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | SKS Kusy I Kraków | |
7 | PMM/37 | Piątek 10.05.2024 (16:00) |
10.05.2024 |
MKS PIOTRKOWIANIN II | SKF ORLEN Wisła I Płock | |
8 | MPJMK/73 | Piątek 10.05.2024 (16:00) |
10.05.2024 |
MKS Brodnica | Korona Handball Kielce | |
9 | PMM/19 | Piątek 10.05.2024 (17:00) |
10.05.2024 |
MKS Kusy Szczecin | MKS Sambor Tczew | |
10 | PMM/43 | Piątek 10.05.2024 (17:00) |
10.05.2024 |
PORT SERVICE Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Truso Elbląg | |
11 | MPJMK/79 | Piątek 10.05.2024 (17:00) |
10.05.2024 |
Bukowsko-Dopiewski KPR | SPR Gdynia | |
12 | PMM/26 | Piątek 10.05.2024 (17:45) |
10.05.2024 |
Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl | MKS Olimpia Piekary Śląskie | |
13 | PMM/38 | Piątek 10.05.2024 (17:45) |
10.05.2024 |
MKS Padwa Zamość | MOSiR I Bochnia | |
14 | PMM/2 | Piątek 10.05.2024 (18:00) |
10.05.2024 |
MOKS Słoneczny Stok Białystok | MKS PIOTRKOWIANIN I | |
15 | PMM/8 | Piątek 10.05.2024 (18:00) |
10.05.2024 |
TS Zew Świebodzin | OAPR Orzeł Opole | |
16 | PMM/14 | Piątek 10.05.2024 (18:00) |
10.05.2024 |
Gwardia Opole | Śląsk Forza Akademia | |
17 | PMM/32 | Piątek 10.05.2024 (18:00) |
10.05.2024 |
KS VIVE II Kielce | SPR Stal Mielec | |
18 | MPJMK/74 | Piątek 10.05.2024 (18:00) |
10.05.2024 |
MKS Lublin I | UKS Varsovia | |
19 | C/IIIM/44 | Piątek 10.05.2024 (19:00) |
10 - 11.02.2024 |
DAP SENIOR | UKS Alfa 99 Strzelno | |
20 | IMC/153 | Piątek 10.05.2024 (19:00) |
13 - 14.04.2024 |
SPR PABIKS IMPACT Pabianice | SPR SBR Bank Nowe Piekuty | |
21 | P/IIIM/9 | Piątek 10.05.2024 (19:00) |
29.04 - 12.05.2024 |
KS Szczypiorniak Gniezno | MKS Poznań | |
22 | PMM/20 | Piątek 10.05.2024 (19:00) |
10.05.2024 |
MKS MOSiR Kętrzyn | Enea Orlęta Zwoleń | |
23 | PMM/44 | Piątek 10.05.2024 (19:00) |
10.05.2024 |
MKS Grudziądz | E.LINK Gwardia Koszalin | |
24 | MPJMK/80 | Piątek 10.05.2024 (19:00) |
10.05.2024 |
UKPR Agrykola Warszawa | SPR Pogoń 1945 Zabrze | |
25 | F/DzMC/1 | Sobota 11.05.2024 (9:00) |
11.05.2024 |
UKS Trójka Nowa Sól | TS Zew II Świebodzin | |
26 | F/DzMC/2 | Sobota 11.05.2024 (9:45) |
11.05.2024 |
UKS Obra Trzciel | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
27 | L/DzM/47 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
04 - 05.05.2024 |
UKS Szczypiorniak Puławy | UKS Sprint Ulan-Majorat I | |
28 | PMM/3 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
MKS PIOTRKOWIANIN I | MTS Lider Radom | |
29 | PMM/15 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
Śląsk Forza Akademia | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | |
30 | D/DzKC/22 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
KS "SPR OLEŚNICA" | SPR Polkowice | |
31 | PMM/27 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
MKS Olimpia Piekary Śląskie | MKS Pałac Młodzieży I Tarnów | |
32 | PMM/33 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
SPR Stal Mielec | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | |
33 | PMM/39 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11.05.2024 |
MOSiR I Bochnia | MKS PIOTRKOWIANIN II | |
34 | D/DzMA/82 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Chrobry Żórawina | MKS Victoria Świebodzice | |
35 | D/DzMA/85 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | Chrobry Głogów | |
36 | P/DzM7/47 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
MKS I Poznań | Akademia KPR Szczypiorno Kalisz | ||
37 | P/DzM7/48 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
MKS Real-Astromal Leszno I | UKS Spartakus Buk | ||
38 | P/DzM7/50 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
Akademia KPR Szczypiorno Kalisz | MKS Real-Astromal Leszno I | ||
39 | P/DzM7/51 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
SKF KPR Sparta Oborniki DZIECI | MKS I Poznań | ||
40 | P/DzM7/53 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
MKS Real-Astromal Leszno I | SKF KPR Sparta Oborniki DZIECI | ||
41 | P/DzM7/54 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
UKS Spartakus Buk | Akademia KPR Szczypiorno Kalisz | ||
42 | P/DzM7/56 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
SKF KPR Sparta Oborniki DZIECI | UKS Spartakus Buk | ||
43 | P/DzM7/57 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
MKS I Poznań | MKS Real-Astromal Leszno I | ||
44 | P/DzM7/59 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
UKS Spartakus Buk | MKS I Poznań | ||
45 | P/DzM7/60 | Sobota 11.05.2024 (10:00) |
Akademia KPR Szczypiorno Kalisz | SKF KPR Sparta Oborniki DZIECI | ||
46 | F/DzMC/3 | Sobota 11.05.2024 (10:30) |
11.05.2024 |
UKS Trójka Nowa Sól | UKS Obra Trzciel | |
47 | D/DzKC/23 | Sobota 11.05.2024 (10:45) |
11 - 12.05.2024 |
FPR II Mirsk | SPR Polkowice | |
48 | PMM/9 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11.05.2024 |
OAPR Orzeł Opole | SPR PURINA Kąty Wrocławskie | |
49 | D/DzKA/49 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11 - 12.05.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | MKS MOS Śląsk Wrocław I | |
50 | MPJMK/75 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11.05.2024 |
UKS Varsovia | MKS Brodnica | |
51 | MPJMK/81 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
11.05.2024 |
SPR Pogoń 1945 Zabrze | Bukowsko-Dopiewski KPR | |
52 | P/DzMI/17 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KPR ŚRODA WLKP. Dzieci Młodsze | MKS II Poznań - Dzieci Młodsze | ||
53 | P/DzMI/18 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KS Szczypiorniak Gniezno | MKS I Poznań - Dzieci Młodsze | ||
54 | P/DzMI/20 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MKS II Poznań - Dzieci Młodsze | KS Szczypiorniak Gniezno | ||
55 | P/DzMI/21 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn dzieci młodsze | KPR ŚRODA WLKP. Dzieci Młodsze | ||
56 | P/DzMI/23 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KS Szczypiorniak Gniezno | KPR Wolsztyniak Wolsztyn dzieci młodsze | ||
57 | P/DzMI/24 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MKS I Poznań - Dzieci Młodsze | MKS II Poznań - Dzieci Młodsze | ||
58 | P/DzMI/26 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn dzieci młodsze | MKS I Poznań - Dzieci Młodsze | ||
59 | P/DzMI/27 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
KPR ŚRODA WLKP. Dzieci Młodsze | KS Szczypiorniak Gniezno | ||
60 | P/DzMI/29 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MKS I Poznań - Dzieci Młodsze | KPR ŚRODA WLKP. Dzieci Młodsze | ||
61 | P/DzMI/30 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MKS II Poznań - Dzieci Młodsze | KPR Wolsztyniak Wolsztyn dzieci młodsze | ||
62 | S/DzK/172 | Sobota 11.05.2024 (11:00) |
MTS II Żory | H.C.Husaria Lubliniec | ||
63 | F/DzMC/4 | Sobota 11.05.2024 (11:15) |
11.05.2024 |
TS Zew II Świebodzin | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
64 | L/DzM/48 | Sobota 11.05.2024 (11:30) |
04 - 05.05.2024 |
UKS Szczypiorniak Puławy | UKS Sprint Ulan-Majorat II | |
65 | D/DzKC/24 | Sobota 11.05.2024 (11:30) |
11 - 12.05.2024 |
FPR II Mirsk | KS "SPR OLEŚNICA" | |
66 | PMM/28 | Sobota 11.05.2024 (11:45) |
11.05.2024 |
Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl | KS VIVE I Kielce | |
67 | D/DzKA/50 | Sobota 11.05.2024 (11:50) |
11 - 12.05.2024 |
SMS ZAGŁĘBIE LUBIN | MKS Victoria Świebodzice I | |
68 | L/DzK/35 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
04 - 05.05.2024 |
UKS Oksza Okszów | KMKS Kraśnik II | |
69 | PMM/4 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
MOKS Słoneczny Stok Białystok | UKS Olimpia Biała Podlaska | |
70 | F/DzMC/5 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
UKS Trójka Nowa Sól | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
71 | PMM/16 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
Gwardia Opole | Chrobry Głogów I | |
72 | PMM/34 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
KS VIVE II Kielce | SKS Kusy I Kraków | |
73 | PMM/40 | Sobota 11.05.2024 (12:00) |
11.05.2024 |
MKS Padwa Zamość | SKF ORLEN Wisła I Płock | |
74 | E/DzK/19 | Sobota 11.05.2024 (12:30) |
ChKS III Łódź | Anilana 2011 | ||
75 | D/DzKA/51 | Sobota 11.05.2024 (12:40) |
11 - 12.05.2024 |
SMS ZAGŁĘBIE LUBIN | MKS MOS Śląsk Wrocław I | |
76 | F/DzMC/6 | Sobota 11.05.2024 (12:45) |
11.05.2024 |
TS Zew II Świebodzin | UKS Obra Trzciel | |
77 | PMM/10 | Sobota 11.05.2024 (13:00) |
11.05.2024 |
TS Zew Świebodzin | SKF KPR Sparta Oborniki | |
78 | MPJMK/76 | Sobota 11.05.2024 (13:00) |
11.05.2024 |
MKS Lublin I | Korona Handball Kielce | |
79 | MPJMK/82 | Sobota 11.05.2024 (13:00) |
11.05.2024 |
UKPR Agrykola Warszawa | SPR Gdynia | |
80 | K/DzD/70 | Sobota 11.05.2024 (13:00) |
SPR II Olkusz | Szóstka HB Skawina | ||
81 | E/DzK/20 | Sobota 11.05.2024 (13:15) |
ChKS I Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice | ||
82 | D/DzKA/52 | Sobota 11.05.2024 (13:30) |
11 - 12.05.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | MKS Victoria Świebodzice I | |
83 | LCM/139 | Sobota 11.05.2024 (14:00) |
10 - 11.02.2024 |
SMS ZPRP I Kielce | Sandra Spa Pogoń Szczecin | |
84 | E/DzK/21 | Sobota 11.05.2024 (14:00) |
Anilana 2011 | PABIKS IMPACT Pabianice | ||
85 | D/IIIM/42 | Sobota 11.05.2024 (14:30) |
06 - 07.04.2024 |
SMS OVB AZS II Uniwersytetu Zielonogórskiego | MKS SILESIA Świebodzice | |
86 | D/DzKB/25 | Sobota 11.05.2024 (14:30) |
11 - 12.05.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA II | MKS Victoria Świebodzice II | |
87 | E/DzK/22 | Sobota 11.05.2024 (14:45) |
ChKS III Łódź | ChKS I Łódź | ||
88 | IKA/68 | Sobota 11.05.2024 (15:00) |
23 - 24.03.2024 |
SMS ZPRP I Płock | Bukowsko-Dopiewski KPR | |
89 | LCM/215 | Sobota 11.05.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
Siódemka Miedź Huras Legnica | Śląsk Wrocław Handball | |
90 | IMA/182 | Sobota 11.05.2024 (15:00) |
18 - 19.05.2024 |
Aqua-Instal Jeziorak Iława | Sambor Latocha Agropom Tczew | |
91 | LCM/208 | Sobota 11.05.2024 (15:10) |
13 - 14.04.2024 |
Budimex Stal Gorzów | Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź | |
92 | E/DzK/23 | Sobota 11.05.2024 (15:15) |
ChKS I Łódź | Anilana 2011 | ||
93 | D/DzKB/26 | Sobota 11.05.2024 (15:20) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Jedynka Dzierżoniów | MKS Victoria Świebodzice II | |
94 | SK/116 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
11 - 12.05.2024 |
Młyny Stoisław Koszalin
[1-6] |
KGHM MKS Zagłębie Lubin
[1-6] |
|
95 | IMA/140 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
30.03.2024 |
Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz | PGE KPR Gryfino | |
96 | PMM/21 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
11.05.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń | MKS Kusy Szczecin | |
97 | PMM/45 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
11.05.2024 |
E.LINK Gwardia Koszalin | PORT SERVICE Wybrzeże Gdańsk | |
98 | IKB/90 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
11 - 12.05.2024 |
KPR Gminy Kobierzyce II | MKS Victoria Świebodzice | |
99 | E/DzK/24 | Sobota 11.05.2024 (16:00) |
PABIKS IMPACT Pabianice | ChKS III Łódź | ||
100 | D/DzKB/27 | Sobota 11.05.2024 (16:10) |
11 - 12.05.2024 |
UKS Jedynka Dzierżoniów | UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA II | |
101 | F/IIIM/11 | Sobota 11.05.2024 (16:30) |
28.04.2024 |
UKS Miś Gorzów Wlkp. | GMTS Sparta Gubin | |
102 | IKC/89 | Sobota 11.05.2024 (16:30) |
11 - 12.05.2024 |
SPR Handball Rzeszów | JKS San Jarosław | |
103 | IMA/174 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
04 - 05.05.2024 |
Warmia Energa Olsztyn | SKF KPR Sparta Oborniki | |
104 | IMB/174 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
04 - 05.05.2024 |
AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie | |
105 | LCK/127 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
MKS VITAMINEO Jelenia Góra | SPR Sośnica Gliwice | |
106 | LCK/129 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
SPR Pogoń Szczecin | EISBERG Dziewiątka Legnica | |
107 | LCK/130 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
PreZero APR Radom | SPR Gdynia | |
108 | LCK/131 | Sobota 11.05.2024 (17:00) |
11 - 12.05.2024 |
ENEA Piłka Ręczna Poznań | SPR Sambor Tczew | |
109 | PMM/22 | Sobota 11.05.2024 (18:00) |
11.05.2024 |
MKS MOSiR Kętrzyn | MKS Sambor Tczew | |
110 | PMM/46 | Sobota 11.05.2024 (18:00) |
11.05.2024 |
MKS Grudziądz | Energa MKS Truso Elbląg | |
111 | IKB/88 | Sobota 11.05.2024 (18:00) |
11 - 12.05.2024 |
KS Otmęt Krapkowice | KS Zgoda Ruda Śląska | |
112 | SM/223 | Sobota 11.05.2024 (18:00) |
11 - 12.05.2024 |
COROTOP Gwardia Opole
[9-14] |
Grupa Azoty Unia Tarnów
[9-14] |
|
113 | IKB/50 | Sobota 11.05.2024 (18:15) |
17 - 18.02.2024 |
Śląsk Wrocław Handball | SPR Grunwald Ruda Śląska | |
114 | LCK/132 | Sobota 11.05.2024 (19:00) |
11 - 12.05.2024 |
MTS Żory | KPR Ruch Chorzów | |
115 | IMB/173 | Sobota 11.05.2024 (19:30) |
04 - 05.05.2024 |
TS Zew Świebodzin | Sowie Żagiew Dzierżoniów |