WYBIERZ SEZON, NASTĘPNIE ROZGRYWKI
NAJBLIŻSZE MECZE
Lp | Mecz | Data | Kolejka / Seria |
Gospodarz | Wynik | Gość |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | S/DzMII/85 | Piątek 19.04.2024 (15:30) |
19.04.2024 |
MKS WiRy Siódemka Mysłowice | MKS Zryw II Chorzów | |
2 | MPJMK/49 | Piątek 19.04.2024 (16:00) |
19.04.2024 |
SPR Pogoń 1945 Zabrze | MTS Kwidzyn | |
3 | MPJMK/55 | Piątek 19.04.2024 (16:00) |
19.04.2024 |
MKS Victoria Świebodzice | SPR Gdynia | |
4 | MPJMK/67 | Piątek 19.04.2024 (16:00) |
19.04.2024 |
UKPR Agrykola Warszawa | MKS MOS Śląsk Wrocław | |
5 | MPJMM/73 | Piątek 19.04.2024 (16:00) |
19.04.2024 |
PORT SERVICE Wybrzeże II Gdańsk | SKF KPR Sparta Oborniki | |
6 | L/DzK/33 | Piątek 19.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
KMKS Kraśnik I | UKS Sprint Ulan-Majorat I | |
7 | S/DzMII/86 | Piątek 19.04.2024 (16:15) |
19.04.2024 |
MUKS Zagłębie ZSO 14 II Sosnowiec | MKS Olimpia II Piekary Śląskie | |
8 | P/MłK/128 | Piątek 19.04.2024 (16:30) |
15 - 21.04.2024 |
3Dsmart KPR Szczypiorno Kalisz | KS Pyrki Poznań | |
9 | MPJMK/61 | Piątek 19.04.2024 (16:30) |
19.04.2024 |
UKS Varsovia | SKS Kusy Kraków | |
10 | MPJMM/79 | Piątek 19.04.2024 (17:00) |
19.04.2024 |
UKPR Agrykola Warszawa | KS VIVE I Kielce | |
11 | S/DzMII/87 | Piątek 19.04.2024 (17:00) |
19.04.2024 |
MKS WiRy Siódemka Mysłowice | MKS Olimpia II Piekary Śląskie | |
12 | L/DzK/34 | Piątek 19.04.2024 (17:15) |
20 - 21.04.2024 |
KMKS Kraśnik I | UKS Sprint Ulan-Majorat II | |
13 | G/MłM/10 | Piątek 19.04.2024 (17:30) |
23.03.2024 |
MKS Sambor Tczew | MTS II Kwidzyn | |
14 | S/DzK/165 | Piątek 19.04.2024 (17:30) |
TS Asy Sparta Zabrze | MKS Ustroń | ||
15 | S/DzMII/88 | Piątek 19.04.2024 (17:45) |
19.04.2024 |
MUKS Zagłębie ZSO 14 II Sosnowiec | MKS Zryw II Chorzów | |
16 | K/MłMF/16 | Piątek 19.04.2024 (18:00) |
28.01.2024 |
UKS Wiertmet Libusza młodzicy | MOSiR I Bochnia | |
17 | MPJMK/50 | Piątek 19.04.2024 (18:00) |
19.04.2024 |
MKS Brodnica | MKS PR Gniezno | |
18 | MPJMK/56 | Piątek 19.04.2024 (18:00) |
19.04.2024 |
MKS Lublin I | UKS Start Pietrowice Wielkie | |
19 | MPJMK/68 | Piątek 19.04.2024 (18:00) |
19.04.2024 |
Korona Handball Kielce | SSPR Szczypiorniak - Ustka | |
20 | MPJMM/74 | Piątek 19.04.2024 (18:00) |
19.04.2024 |
Gwardia I Opole | SKS Kusy Kraków | |
21 | SM/218 | Piątek 19.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
Grupa Azoty Unia Tarnów
[9-14] |
Energa Wybrzeże Gdańsk
[9-14] |
|
22 | MPJMK/62 | Piątek 19.04.2024 (18:30) |
19.04.2024 |
Bukowsko-Dopiewski KPR | KMKS Kraśnik I | |
23 | S/DzMII/89 | Piątek 19.04.2024 (18:30) |
19.04.2024 |
MKS Olimpia II Piekary Śląskie | MKS Zryw II Chorzów | |
24 | IMA/158 | Piątek 19.04.2024 (18:30) |
20 - 21.04.2024 |
USAR Kwidzyn | SMS ZPRP I Kwidzyn | |
25 | IKB/77 | Piątek 19.04.2024 (18:30) |
27 - 28.04.2024 |
KS Otmęt Krapkowice | SPR Grunwald Ruda Śląska | |
26 | MPJMM/80 | Piątek 19.04.2024 (19:00) |
19.04.2024 |
MLKS Czarni Olecko | UMKS Trójka Ostrołęka | |
27 | IKC/73 | Piątek 19.04.2024 (19:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS AZS AWF Warszawa | AZS Uniwersytet Warszawski | |
28 | S/DzMII/90 | Piątek 19.04.2024 (19:15) |
19.04.2024 |
MKS WiRy Siódemka Mysłowice | MUKS Zagłębie ZSO 14 II Sosnowiec | |
29 | C/IIIM/48 | Piątek 19.04.2024 (20:00) |
24 - 25.02.2024 |
MKS Brodnica | MKS Grudziądz II | |
30 | IMC/181 | Piątek 19.04.2024 (20:00) |
18 - 19.05.2024 |
KKS Włókniarz Konstantynów | MKS PIOTRKOWIANIN | |
31 | K/DzM/79 | Sobota 20.04.2024 (0:00) |
UMKS PMOS Chrzanów | UMKS PMOS Chrzanów II | ||
32 | K/DzM/80 | Sobota 20.04.2024 (0:00) |
Szóstka HB Skawina | MKS Pałac Młodzieży I Tarnów | ||
33 | K/DzM/81 | Sobota 20.04.2024 (0:00) |
UKS Czwórka Libiąż | MKS Pałac Młodzieży II Tarnów | ||
34 | K/DzM/82 | Sobota 20.04.2024 (0:00) |
Szóstka HB Skawina | MKS Pałac Młodzieży II Tarnów | ||
35 | K/DzM/83 | Sobota 20.04.2024 (0:00) |
UKS Czwórka Libiąż | MKS Pałac Młodzieży I Tarnów | ||
36 | F/DzMA/19 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
20.04.2024 |
TS Zew II Świebodzin | TS Zew I Świebodzin | |
37 | MPJMM/75 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
20.04.2024 |
SKS Kusy Kraków | PORT SERVICE Wybrzeże II Gdańsk | |
38 | S/DzMII/79 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
20.04.2024 |
KS III Bystra | SPR Pogoń II 1945 Zabrze | |
39 | G/DzMG/7 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | GUKS Bellator Ryjewo | ||
40 | G/DzMG/8 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MTS II Kwidzyn rocz. 2011 | MKS Sambor SP4 Tczew 2011 | ||
41 | G/DzMG/9 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MTS II Kwidzyn rocz. 2011 | MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | ||
42 | G/DzMG/10 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MKS Sambor SP4 Tczew 2011 | GUKS Bellator Ryjewo | ||
43 | G/DzMG/11 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | MKS Sambor SP4 Tczew 2011 | ||
44 | G/DzMG/12 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
GUKS Bellator Ryjewo | MTS II Kwidzyn rocz. 2011 | ||
45 | F/DzMA/20 | Sobota 20.04.2024 (9:45) |
20.04.2024 |
UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Trójka Nowa Sól | |
46 | S/DzMII/80 | Sobota 20.04.2024 (9:45) |
20.04.2024 |
KS VIRET CMC II Zawiercie | SPR Grunwald II Ruda Śląska | |
47 | L/MłK/55 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
09 - 10.03.2024 |
UKS Szczypiorniak Puławy | ( 0 : 0 ) |
MKS Lublin I |
48 | L/MłK/57 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
09 - 10.03.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | KMKS Kraśnik I | |
49 | D/DzKC/16 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
16 - 17.03.2024 |
APR Świdnica | FPR II Mirsk | |
50 | F/DzMB/19 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20.04.2024 |
UKS Obra Trzciel | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | |
51 | WN/DzK2/19 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS Szczypiorniak I Olsztyn | Energa MKS Truso Elbląg | |
52 | W/DzKF/33 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20.04.2024 |
UKS Dwójka Małkinia Górna | UKS Kontra | |
53 | D/DzKA/41 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR GOKiS Kąty Wrocławski | MKS MOS Śląsk Wrocław I | |
54 | MPJMK/69 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20.04.2024 |
SSPR Szczypiorniak - Ustka | UKPR Agrykola Warszawa | |
55 | D/DzMA/79 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Victoria Świebodzice | SPR Bór Joynext Oborniki Śląskie | |
56 | G/DzKm/19 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Lipusz | UKS Banino DZ rocz.. 2012 | ||
57 | G/DzKm/20 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Siódemka - Osowa dziewczynki dzieci 2012 | GUKS Bellator Ryjewo I | ||
58 | G/DzKm/21 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Siódemka - Osowa dziewczynki dzieci 2012 | UKS Lipusz | ||
59 | G/DzKm/22 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
GUKS Bellator Ryjewo I | UKS Banino DZ rocz.. 2012 | ||
60 | G/DzKm/23 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Lipusz | GUKS Bellator Ryjewo I | ||
61 | G/DzKm/24 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Siódemka - Osowa dziewczynki dzieci 2012 | UKS Banino DZ rocz.. 2012 | ||
62 | K/DzM/84 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MOSiR Bochnia | Akademia Piłki Ręcznej Szaflary | ||
63 | K/DzM/85 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MOSiR II Bochnia | UKS TSR Orawa | ||
64 | K/DzM/86 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MOSiR Bochnia | UKS TSR Orawa | ||
65 | K/DzM/87 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MOSiR II Bochnia | Akademia Piłki Ręcznej Szaflary | ||
66 | F/DzMA/21 | Sobota 20.04.2024 (10:15) |
20.04.2024 |
TS Zew II Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | |
67 | D/DzM2B/28 | Sobota 20.04.2024 (10:15) |
20 - 21.04.2024 |
Śląsk Forza Akademia SP-46 II | KS "SPR OLEŚNICA" | |
68 | W/DzKF/37 | Sobota 20.04.2024 (10:30) |
20.04.2024 |
UKS Niedźwiadek Węgrów | Enea Orlęta Zwoleń | |
69 | S/DzMII/81 | Sobota 20.04.2024 (10:30) |
20.04.2024 |
KS III Bystra | SPR Grunwald II Ruda Śląska | |
70 | WN/DzK2/20 | Sobota 20.04.2024 (10:40) |
20 - 21.04.2024 |
MDK BARTOSZYCE | Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | |
71 | D/DzKC/17 | Sobota 20.04.2024 (10:45) |
16 - 17.03.2024 |
SPR Polkowice | FPR II Mirsk | |
72 | F/DzMB/20 | Sobota 20.04.2024 (10:45) |
20.04.2024 |
UKS Miś Gorzów Wlkp. | KS Stal Gorzów Wlkp. | |
73 | D/DzKA/42 | Sobota 20.04.2024 (10:45) |
20 - 21.04.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | UKS Jedynka Ziębice | |
74 | L/DzM/29 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
06 - 07.04.2024 |
MKS Biłgoraj | MKS Padwa Zamość | |
75 | F/DzMA/22 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
TS Zew I Świebodzin | UKS Trójka Nowa Sól | |
76 | D/DzM2B/29 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20 - 21.04.2024 |
GKS Polonia Trzebnica Dzieci | KS "SPR OLEŚNICA" | |
77 | W/DzKF/34 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
KS Victoria Piaseczno | UKS VARSOVIA | |
78 | MPJMK/51 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
MKS PR Gniezno | SPR Pogoń 1945 Zabrze | |
79 | MPJMK/63 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
KMKS Kraśnik I | UKS Varsovia | |
80 | MPJMM/76 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
Gwardia I Opole | SKF KPR Sparta Oborniki | |
81 | D/DzMA/80 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20 - 21.04.2024 |
MSPR Siódemka-Huras Legnica | UKS Chrobry Żórawina | |
82 | IIM2/90 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
SPR Wybrzeże I Gdańsk | SMS ZPRP III Kwidzyn | |
83 | S/DzMII/82 | Sobota 20.04.2024 (11:15) |
20.04.2024 |
KS VIRET CMC II Zawiercie | SPR Pogoń II 1945 Zabrze | |
84 | WN/DzK2/21 | Sobota 20.04.2024 (11:20) |
20 - 21.04.2024 |
KS Szczypiorniak I Olsztyn | MDK BARTOSZYCE | |
85 | D/DzKC/18 | Sobota 20.04.2024 (11:30) |
16 - 17.03.2024 |
SPR Polkowice | APR Świdnica | |
86 | F/DzMB/21 | Sobota 20.04.2024 (11:30) |
20.04.2024 |
UKS Obra Trzciel | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
87 | W/DzKF/38 | Sobota 20.04.2024 (11:30) |
20.04.2024 |
KPR ROKiS Radzymin I | PreZero APR Radom - Dzieci | |
88 | D/DzKA/43 | Sobota 20.04.2024 (11:30) |
20 - 21.04.2024 |
MKS MOS Śląsk Wrocław I | UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | |
89 | L/MłK/56 | Sobota 20.04.2024 (11:45) |
09 - 10.03.2024 |
UKS Szczypiorniak Puławy | MKS Lublin II | |
90 | F/DzMA/23 | Sobota 20.04.2024 (11:45) |
20.04.2024 |
TS Zew II Świebodzin | UKS Trójka Nowa Sól | |
91 | D/DzM2B/30 | Sobota 20.04.2024 (11:45) |
20 - 21.04.2024 |
GKS Polonia Trzebnica Dzieci | Śląsk Forza Akademia SP-46 II | |
92 | F/MłK/8 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
04.11.2023 |
KS Zorza Iskra Kowalów | UKS Jedynka Słubice | |
93 | L/MłK/58 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
09 - 10.03.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | KMKS Kraśnik II | |
94 | WN/DzK2/22 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20 - 21.04.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | Energa MKS Truso Elbląg | |
95 | W/DzKR/26 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20.04.2024 |
MMKS Jutrzenka Płock | UKS Wilanowia | |
96 | W/DzKF/35 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20.04.2024 |
UKS VARSOVIA | UKS Kontra | |
97 | MPJMK/70 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20.04.2024 |
Korona Handball Kielce | MKS MOS Śląsk Wrocław | |
98 | S/DzMII/83 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20.04.2024 |
SPR Grunwald II Ruda Śląska | SPR Pogoń II 1945 Zabrze | |
99 | IMD/112 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Orzeł Przeworsk | AZS UMCS Lublin | |
100 | S/DzKII/97 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | UKS II Kuźnia Raciborska | ||
101 | F/DzMB/22 | Sobota 20.04.2024 (12:15) |
20.04.2024 |
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | KS Stal Gorzów Wlkp. | |
102 | D/DzKA/44 | Sobota 20.04.2024 (12:15) |
20 - 21.04.2024 |
SPR GOKiS Kąty Wrocławski | UKS Jedynka Ziębice | |
103 | W/DzKP/17 | Sobota 20.04.2024 (12:30) |
20.04.2024 |
ULKS Olimpia Radzanowo | MKS Ochota Warszawa | |
104 | F/DzMA/24 | Sobota 20.04.2024 (12:30) |
20.04.2024 |
TS Zew I Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | |
105 | W/DzKF/39 | Sobota 20.04.2024 (12:30) |
20.04.2024 |
KPR ROKiS Radzymin I | Enea Orlęta Zwoleń | |
106 | WN/DzK2/23 | Sobota 20.04.2024 (12:40) |
20 - 21.04.2024 |
Energa MKS Truso Elbląg | MDK BARTOSZYCE | |
107 | S/DzMII/84 | Sobota 20.04.2024 (12:45) |
20.04.2024 |
KS III Bystra | KS VIRET CMC II Zawiercie | |
108 | IIM1/130 | Sobota 20.04.2024 (12:45) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Bachus Zielona Góra | KS SPR SLV GROUP Oleśnica | |
109 | S/DzKII/98 | Sobota 20.04.2024 (12:45) |
MUKS Skałka Śląsk II Świętochłowice | Polonia MOSiR Łaziska Górne | ||
110 | W/DzKR/27 | Sobota 20.04.2024 (12:50) |
20.04.2024 |
UKS Jutrzenka Junior Cegłów | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | |
111 | F/DzMB/23 | Sobota 20.04.2024 (13:00) |
20.04.2024 |
UKS Obra Trzciel | KS Stal Gorzów Wlkp. | |
112 | W/DzKF/36 | Sobota 20.04.2024 (13:00) |
20.04.2024 |
UKS Dwójka Małkinia Górna | KS Victoria Piaseczno | |
113 | MPJMK/52 | Sobota 20.04.2024 (13:00) |
20.04.2024 |
MKS Brodnica | MTS Kwidzyn | |
114 | MPJMK/64 | Sobota 20.04.2024 (13:00) |
20.04.2024 |
Bukowsko-Dopiewski KPR | SKS Kusy Kraków | |
115 | WN/DzK2/24 | Sobota 20.04.2024 (13:20) |
20 - 21.04.2024 |
KS Szczypiorniak I Olsztyn | Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | |
116 | W/DzKP/18 | Sobota 20.04.2024 (13:30) |
20.04.2024 |
MKS Marcovia Marki - Dzieci | UKS SP 1 Wyszków | |
117 | W/DzKF/40 | Sobota 20.04.2024 (13:30) |
20.04.2024 |
UKS Niedźwiadek Węgrów | PreZero APR Radom - Dzieci | |
118 | S/DzKII/99 | Sobota 20.04.2024 (13:30) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | Polonia MOSiR Łaziska Górne | ||
119 | W/DzKR/28 | Sobota 20.04.2024 (13:40) |
20.04.2024 |
KS Zawkrze Mława | UKS Wilanowia | |
120 | F/DzMB/24 | Sobota 20.04.2024 (13:45) |
20.04.2024 |
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
121 | MPJMM/81 | Sobota 20.04.2024 (14:00) |
20.04.2024 |
UMKS Trójka Ostrołęka | UKPR Agrykola Warszawa | |
122 | LCM/214 | Sobota 20.04.2024 (14:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Wieluń | Sandra Spa Pogoń Szczecin | |
123 | S/DzKII/100 | Sobota 20.04.2024 (14:15) |
MUKS Skałka Śląsk II Świętochłowice | UKS II Kuźnia Raciborska | ||
124 | W/DzKP/19 | Sobota 20.04.2024 (14:30) |
20.04.2024 |
ULKS Olimpia Radzanowo | MKS Marcovia Marki - Dzieci | |
125 | W/DzKR/29 | Sobota 20.04.2024 (14:30) |
20.04.2024 |
MMKS Jutrzenka Płock | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | |
126 | IIM3/55 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
Azoty-Puławy II | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | |
127 | MPJMK/57 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
20.04.2024 |
UKS Start Pietrowice Wielkie | MKS Victoria Świebodzice | |
128 | IMD/114 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Górnik Zabrze | SPR Wisła Sandomierz | |
129 | SM/195 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
KGHM Chrobry Głogów
[1-8] |
Industria Kielce
[1-8] |
|
130 | S/DzKII/101 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
Polonia MOSiR Łaziska Górne | UKS II Kuźnia Raciborska | ||
131 | W/DzKR/30 | Sobota 20.04.2024 (15:20) |
20.04.2024 |
MKS ZNICZ PRUSZKÓW | KS Zawkrze Mława | |
132 | W/DzKP/20 | Sobota 20.04.2024 (15:30) |
20.04.2024 |
MKS Ochota Warszawa | UKS SP 1 Wyszków | |
133 | P/MłMP/38 | Sobota 20.04.2024 (15:45) |
15 - 21.04.2024 |
UKS Lider Swarzędz | SSRiR Start SP3 Konin | |
134 | S/DzKII/102 | Sobota 20.04.2024 (15:45) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | MUKS Skałka Śląsk II Świętochłowice | ||
135 | SK/104 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
Młyny Stoisław Koszalin
[1-6] |
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
[1-6] |
|
136 | D/IIIM/39 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
23 - 24.03.2024 |
KS VENETIA Ostrów Wielkopolski | MKS SILESIA Świebodzice | |
137 | IKA/74 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
Bukowsko-Dopiewski KPR | MTS Kwidzyn | |
138 | MPJMM/82 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20.04.2024 |
MLKS Czarni Olecko | KS VIVE I Kielce | |
139 | IMA/156 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz | Sambor Latocha Agropom Tczew | |
140 | IMA/157 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
PGE KPR Gryfino | Aqua-Instal Jeziorak Iława | |
141 | IMA/160 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS BODEGA Grudziądz | KS Tytani Wejherowo | |
142 | D/DzMA/77 | Sobota 20.04.2024 (16:30) |
20 - 21.04.2024 |
Śląsk Forza Akademia SP-46 | UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | |
143 | MPJMK/58 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20.04.2024 |
MKS Lublin I | SPR Gdynia | |
144 | IKA/75 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
MMKS Jutrzenka Płock | KS Kościerzyna | |
145 | LCK/109 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Sambor Tczew | MKS VITAMINEO Jelenia Góra | |
146 | LCK/110 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Gdynia | KPR Ruch Chorzów | |
147 | IMD/113 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
AZS AGH Kraków | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
148 | IMA/159 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
Warmia Energa Olsztyn | UKS Jedynka KODO Morąg | |
149 | IMB/159 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn | AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | |
150 | IMB/160 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
WKS Grunwald Poznań | Sowie Żagiew Dzierżoniów | |
151 | IMC/160 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS Warszawianka | Start Konin | |
152 | LCM/211 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
Handball Stal Mielec | AKPR AZS AWF Biała Podlaska | |
153 | LCM/213 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
KPR Autoinwest Żukowo | Zagłębie Handball Team Sosnowiec | |
154 | LCM/216 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | CKS Jurand Ciechanów | |
155 | IMC/159 | Sobota 20.04.2024 (17:30) |
20 - 21.04.2024 |
SMS ZPRP I Płock | UMKS Trójka Ostrołęka | |
156 | SK/127 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
Handball JKS Jarosław
[7-10] |
EKS Start Elbląg
[7-10] |
|
157 | F/IIIM/8 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
14.04.2024 |
UKS Szczypiorniak Zielona Góra | GMTS Sparta Gubin | |
158 | SK/103 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS URBIS Gniezno
[1-6] |
KPR Gminy Kobierzyce
[1-6] |
|
159 | IMD/111 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
KSSPR Końskie | ORLEN Upstream SRS Przemyśl | |
160 | IMB/155 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Real-Astromal Leszno | ŚKPR Świdnica | |
161 | IMB/156 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Tęcza Folplast Kościan | SPR PURINA Kąty Wrocławskie | |
162 | IMB/157 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Lider Swarzędz | UKS Olimp Grodków | |
163 | IMB/158 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
TS Zew Świebodzin | SKS ORLIK Brzeg | |
164 | LCM/210 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź | SMS ZPRP I Kielce | |
165 | LCM/212 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Nielba Wągrowiec | KPR Padwa Zamość | |
166 | IIM4/127 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
21.04.2024 |
UKS 31 Rokitnica Zabrze | ASPR Zawadzkie | |
167 | IIM4/131 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
21.04.2024 |
SPR Grunwald Ruda Śląska | AZS AGH II Kraków | |
168 | SM/219 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
Piotrkowianin Piotrków Tryb.S.A.
[9-14] |
Zepter KPR Legionowo
[9-14] |
|
169 | IMA/161 | Sobota 20.04.2024 (18:30) |
20 - 21.04.2024 |
E.LINK Gwardia Koszalin | SKF KPR Sparta Oborniki | |
170 | IIM1/127 | Sobota 20.04.2024 (19:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Spartakus Buk | KPR ŚRODA WLKP. | |
171 | IMC/161 | Sobota 20.04.2024 (19:00) |
20 - 21.04.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń | MKS Mazur Sierpc | |
172 | IIM4/132 | Sobota 20.04.2024 (19:30) |
21.04.2024 |
SMS ZPRP III Kielce | MKS WiRy Siódemka Mysłowice |