WYBIERZ SEZON, NASTĘPNIE ROZGRYWKI
NAJBLIŻSZE MECZE
Lp | Mecz | Data | Kolejka / Seria |
Gospodarz | Wynik | Gość |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | K/DzM/79 | Sobota 20.04.2024 (0:00) |
UMKS PMOS Chrzanów | UMKS PMOS Chrzanów II | ||
2 | F/DzMA/19 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
20.04.2024 |
TS Zew II Świebodzin | TS Zew I Świebodzin | |
3 | MPJMM/75 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
20.04.2024 |
SKS Kusy Kraków | ( 14 : 17 ) |
PORT SERVICE Wybrzeże II Gdańsk |
4 | S/DzMII/79 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
20.04.2024 |
KS III Bystra | SPR Pogoń II 1945 Zabrze | |
5 | G/DzMG/7 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | GUKS Bellator Ryjewo | ||
6 | G/DzMG/8 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MTS II Kwidzyn rocz. 2011 | MKS Sambor SP4 Tczew 2011 | ||
7 | G/DzMG/9 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MTS II Kwidzyn rocz. 2011 | MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | ||
8 | G/DzMG/10 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MKS Sambor SP4 Tczew 2011 | GUKS Bellator Ryjewo | ||
9 | G/DzMG/11 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | MKS Sambor SP4 Tczew 2011 | ||
10 | G/DzMG/12 | Sobota 20.04.2024 (9:00) |
GUKS Bellator Ryjewo | MTS II Kwidzyn rocz. 2011 | ||
11 | K/DzM/80 | Sobota 20.04.2024 (9:25) |
Szóstka HB Skawina | MKS Pałac Młodzieży I Tarnów | ||
12 | F/DzMA/20 | Sobota 20.04.2024 (9:45) |
20.04.2024 |
UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Trójka Nowa Sól | |
13 | S/DzMII/80 | Sobota 20.04.2024 (9:45) |
20.04.2024 |
KS VIRET CMC II Zawiercie | SPR Grunwald II Ruda Śląska | |
14 | L/MłK/55 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
09 - 10.03.2024 |
UKS Szczypiorniak Puławy | ( 0 : 0 ) |
MKS Lublin I |
15 | L/MłK/57 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
09 - 10.03.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | KMKS Kraśnik I | |
16 | D/DzKC/16 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
16 - 17.03.2024 |
APR Świdnica | FPR II Mirsk | |
17 | F/DzMB/19 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20.04.2024 |
UKS Obra Trzciel | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | |
18 | WN/DzK2/19 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS Szczypiorniak I Olsztyn | Energa MKS Truso Elbląg | |
19 | W/DzKF/33 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20.04.2024 |
UKS Dwójka Małkinia Górna | UKS Kontra | |
20 | D/DzKA/41 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR GOKiS Kąty Wrocławski | MKS MOS Śląsk Wrocław I | |
21 | MPJMK/69 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20.04.2024 |
SSPR Szczypiorniak - Ustka | ( 13 : 20 ) |
UKPR Agrykola Warszawa |
22 | D/DzMA/79 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Victoria Świebodzice | SPR Bór Joynext Oborniki Śląskie | |
23 | P/DzM10/13 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MKS II Poznań | MKS Tęcza Folplast Kościan | ||
24 | P/DzM10/14 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
SSRiR Start SP3 Konin | WKS Grunwald II | ||
25 | P/DzM10/15 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MKS Tęcza Folplast Kościan | WKS Grunwald II | ||
26 | P/DzM10/16 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MKS II Poznań | SSRiR Start SP3 Konin | ||
27 | P/DzM10/17 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
SSRiR Start SP3 Konin | MKS Tęcza Folplast Kościan | ||
28 | P/DzM10/18 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
WKS Grunwald II | MKS II Poznań | ||
29 | G/DzKm/19 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Lipusz | UKS Banino DZ rocz.. 2012 | ||
30 | G/DzKm/20 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Siódemka - Osowa dziewczynki dzieci 2012 | GUKS Bellator Ryjewo I | ||
31 | G/DzKm/21 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Siódemka - Osowa dziewczynki dzieci 2012 | UKS Lipusz | ||
32 | G/DzKm/22 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
GUKS Bellator Ryjewo I | UKS Banino DZ rocz.. 2012 | ||
33 | G/DzKm/23 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Lipusz | GUKS Bellator Ryjewo I | ||
34 | G/DzKm/24 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
UKS Siódemka - Osowa dziewczynki dzieci 2012 | UKS Banino DZ rocz.. 2012 | ||
35 | K/DzM/84 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MOSiR Bochnia | Akademia Piłki Ręcznej Szaflary | ||
36 | K/DzM/85 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MOSiR II Bochnia | UKS TSR Orawa | ||
37 | K/DzM/86 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MOSiR Bochnia | UKS TSR Orawa | ||
38 | K/DzM/87 | Sobota 20.04.2024 (10:00) |
MOSiR II Bochnia | Akademia Piłki Ręcznej Szaflary | ||
39 | K/DzM/81 | Sobota 20.04.2024 (10:05) |
UKS Czwórka Libiąż | MKS Pałac Młodzieży II Tarnów | ||
40 | F/DzMA/21 | Sobota 20.04.2024 (10:15) |
20.04.2024 |
TS Zew II Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | |
41 | D/DzM2B/28 | Sobota 20.04.2024 (10:15) |
20 - 21.04.2024 |
Śląsk Forza Akademia SP-46 II | KS "SPR OLEŚNICA" | |
42 | W/DzKF/37 | Sobota 20.04.2024 (10:30) |
20.04.2024 |
UKS Niedźwiadek Węgrów | Enea Orlęta Zwoleń | |
43 | S/DzMII/81 | Sobota 20.04.2024 (10:30) |
20.04.2024 |
KS III Bystra | SPR Grunwald II Ruda Śląska | |
44 | WN/DzK2/20 | Sobota 20.04.2024 (10:40) |
20 - 21.04.2024 |
MDK BARTOSZYCE | Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | |
45 | D/DzKC/17 | Sobota 20.04.2024 (10:45) |
16 - 17.03.2024 |
SPR Polkowice | FPR II Mirsk | |
46 | F/DzMB/20 | Sobota 20.04.2024 (10:45) |
20.04.2024 |
UKS Miś Gorzów Wlkp. | KS Stal Gorzów Wlkp. | |
47 | D/DzKA/42 | Sobota 20.04.2024 (10:45) |
20 - 21.04.2024 |
UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | UKS Jedynka Ziębice | |
48 | K/DzM/82 | Sobota 20.04.2024 (10:45) |
Szóstka HB Skawina | MKS Pałac Młodzieży II Tarnów | ||
49 | L/DzM/29 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
06 - 07.04.2024 |
MKS Biłgoraj | MKS Padwa Zamość | |
50 | F/DzMA/22 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
TS Zew I Świebodzin | UKS Trójka Nowa Sól | |
51 | D/DzM2B/29 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20 - 21.04.2024 |
GKS Polonia Trzebnica Dzieci | KS "SPR OLEŚNICA" | |
52 | W/DzKF/34 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
KS Victoria Piaseczno | UKS VARSOVIA | |
53 | MPJMK/51 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
MKS PR Gniezno | SPR Pogoń 1945 Zabrze | |
54 | MPJMK/63 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
KMKS Kraśnik I | UKS Varsovia | |
55 | MPJMM/76 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
Gwardia I Opole | ( 22 : 16 ) |
SKF KPR Sparta Oborniki |
56 | D/DzMA/80 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20 - 21.04.2024 |
MSPR Siódemka-Huras Legnica | UKS Chrobry Żórawina | |
57 | IIM2/90 | Sobota 20.04.2024 (11:00) |
20.04.2024 |
SPR Wybrzeże I Gdańsk | SMS ZPRP III Kwidzyn | |
58 | S/DzMII/82 | Sobota 20.04.2024 (11:15) |
20.04.2024 |
KS VIRET CMC II Zawiercie | SPR Pogoń II 1945 Zabrze | |
59 | WN/DzK2/21 | Sobota 20.04.2024 (11:20) |
20 - 21.04.2024 |
KS Szczypiorniak I Olsztyn | MDK BARTOSZYCE | |
60 | K/DzM/83 | Sobota 20.04.2024 (11:25) |
UKS Czwórka Libiąż | MKS Pałac Młodzieży I Tarnów | ||
61 | D/DzKC/18 | Sobota 20.04.2024 (11:30) |
16 - 17.03.2024 |
SPR Polkowice | APR Świdnica | |
62 | F/DzMB/21 | Sobota 20.04.2024 (11:30) |
20.04.2024 |
UKS Obra Trzciel | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
63 | W/DzKF/38 | Sobota 20.04.2024 (11:30) |
20.04.2024 |
KPR ROKiS Radzymin I | PreZero APR Radom - Dzieci | |
64 | D/DzKA/43 | Sobota 20.04.2024 (11:30) |
20 - 21.04.2024 |
MKS MOS Śląsk Wrocław I | UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | |
65 | L/MłK/56 | Sobota 20.04.2024 (11:45) |
09 - 10.03.2024 |
UKS Szczypiorniak Puławy | MKS Lublin II | |
66 | F/DzMA/23 | Sobota 20.04.2024 (11:45) |
20.04.2024 |
TS Zew II Świebodzin | UKS Trójka Nowa Sól | |
67 | D/DzM2B/30 | Sobota 20.04.2024 (11:45) |
20 - 21.04.2024 |
GKS Polonia Trzebnica Dzieci | Śląsk Forza Akademia SP-46 II | |
68 | F/MłK/8 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
04.11.2023 |
KS Zorza Iskra Kowalów | UKS Jedynka Słubice | |
69 | L/MłK/58 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
09 - 10.03.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Roxa Lublin | KMKS Kraśnik II | |
70 | WN/DzK2/22 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20 - 21.04.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | Energa MKS Truso Elbląg | |
71 | W/DzKR/26 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20.04.2024 |
MMKS Jutrzenka Płock | UKS Wilanowia | |
72 | W/DzKF/35 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20.04.2024 |
UKS VARSOVIA | UKS Kontra | |
73 | MPJMK/70 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20.04.2024 |
Korona Handball Kielce | MKS MOS Śląsk Wrocław | |
74 | S/DzMII/83 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20.04.2024 |
SPR Grunwald II Ruda Śląska | SPR Pogoń II 1945 Zabrze | |
75 | IMD/112 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Orzeł Przeworsk | AZS UMCS Lublin | |
76 | S/DzKII/97 | Sobota 20.04.2024 (12:00) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | UKS II Kuźnia Raciborska | ||
77 | F/DzMB/22 | Sobota 20.04.2024 (12:15) |
20.04.2024 |
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | KS Stal Gorzów Wlkp. | |
78 | D/DzKA/44 | Sobota 20.04.2024 (12:15) |
20 - 21.04.2024 |
SPR GOKiS Kąty Wrocławski | UKS Jedynka Ziębice | |
79 | W/DzKP/17 | Sobota 20.04.2024 (12:30) |
20.04.2024 |
ULKS Olimpia Radzanowo | MKS Ochota Warszawa | |
80 | F/DzMA/24 | Sobota 20.04.2024 (12:30) |
20.04.2024 |
TS Zew I Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | |
81 | W/DzKF/39 | Sobota 20.04.2024 (12:30) |
20.04.2024 |
KPR ROKiS Radzymin I | Enea Orlęta Zwoleń | |
82 | WN/DzK2/23 | Sobota 20.04.2024 (12:40) |
20 - 21.04.2024 |
Energa MKS Truso Elbląg | MDK BARTOSZYCE | |
83 | S/DzMII/84 | Sobota 20.04.2024 (12:45) |
20.04.2024 |
KS III Bystra | KS VIRET CMC II Zawiercie | |
84 | IIM1/130 | Sobota 20.04.2024 (12:45) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Bachus Zielona Góra | KS SPR SLV GROUP Oleśnica | |
85 | S/DzKII/98 | Sobota 20.04.2024 (12:45) |
MUKS Skałka Śląsk II Świętochłowice | Polonia MOSiR Łaziska Górne | ||
86 | W/DzKR/27 | Sobota 20.04.2024 (12:50) |
20.04.2024 |
UKS Jutrzenka Junior Cegłów | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | |
87 | F/DzMB/23 | Sobota 20.04.2024 (13:00) |
20.04.2024 |
UKS Obra Trzciel | KS Stal Gorzów Wlkp. | |
88 | W/DzKF/36 | Sobota 20.04.2024 (13:00) |
20.04.2024 |
UKS Dwójka Małkinia Górna | KS Victoria Piaseczno | |
89 | MPJMK/52 | Sobota 20.04.2024 (13:00) |
20.04.2024 |
MKS Brodnica | MTS Kwidzyn | |
90 | MPJMK/64 | Sobota 20.04.2024 (13:00) |
20.04.2024 |
Bukowsko-Dopiewski KPR | SKS Kusy Kraków | |
91 | WN/DzK2/24 | Sobota 20.04.2024 (13:20) |
20 - 21.04.2024 |
KS Szczypiorniak I Olsztyn | Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap | |
92 | W/DzKP/18 | Sobota 20.04.2024 (13:30) |
20.04.2024 |
MKS Marcovia Marki - Dzieci | UKS SP 1 Wyszków | |
93 | W/DzKF/40 | Sobota 20.04.2024 (13:30) |
20.04.2024 |
UKS Niedźwiadek Węgrów | PreZero APR Radom - Dzieci | |
94 | S/DzKII/99 | Sobota 20.04.2024 (13:30) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | Polonia MOSiR Łaziska Górne | ||
95 | W/DzKR/28 | Sobota 20.04.2024 (13:40) |
20.04.2024 |
KS Zawkrze Mława | UKS Wilanowia | |
96 | F/DzMB/24 | Sobota 20.04.2024 (13:45) |
20.04.2024 |
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Miś Gorzów Wlkp. | |
97 | MPJMM/81 | Sobota 20.04.2024 (14:00) |
20.04.2024 |
UMKS Trójka Ostrołęka | UKPR Agrykola Warszawa | |
98 | LCM/214 | Sobota 20.04.2024 (14:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Wieluń | Sandra Spa Pogoń Szczecin | |
99 | S/DzKII/100 | Sobota 20.04.2024 (14:15) |
MUKS Skałka Śląsk II Świętochłowice | UKS II Kuźnia Raciborska | ||
100 | W/DzKP/19 | Sobota 20.04.2024 (14:30) |
20.04.2024 |
ULKS Olimpia Radzanowo | MKS Marcovia Marki - Dzieci | |
101 | W/DzKR/29 | Sobota 20.04.2024 (14:30) |
20.04.2024 |
MMKS Jutrzenka Płock | UKS Jutrzenka Junior Cegłów | |
102 | IIM3/55 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
Azoty-Puławy II | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | |
103 | MPJMK/57 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
20.04.2024 |
UKS Start Pietrowice Wielkie | MKS Victoria Świebodzice | |
104 | IMD/114 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Górnik Zabrze | SPR Wisła Sandomierz | |
105 | SM/195 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
KGHM Chrobry Głogów
[1-8] |
Industria Kielce
[1-8] |
|
106 | S/DzKII/101 | Sobota 20.04.2024 (15:00) |
Polonia MOSiR Łaziska Górne | UKS II Kuźnia Raciborska | ||
107 | W/DzKR/30 | Sobota 20.04.2024 (15:20) |
20.04.2024 |
MKS ZNICZ PRUSZKÓW | KS Zawkrze Mława | |
108 | W/DzKP/20 | Sobota 20.04.2024 (15:30) |
20.04.2024 |
MKS Ochota Warszawa | UKS SP 1 Wyszków | |
109 | P/MłMP/38 | Sobota 20.04.2024 (15:45) |
15 - 21.04.2024 |
UKS Lider Swarzędz | SSRiR Start SP3 Konin | |
110 | S/DzKII/102 | Sobota 20.04.2024 (15:45) |
SPR Grunwald III Ruda Śląska | MUKS Skałka Śląsk II Świętochłowice | ||
111 | SK/104 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
Młyny Stoisław Koszalin
[1-6] |
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
[1-6] |
|
112 | D/IIIM/39 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
23 - 24.03.2024 |
KS VENETIA Ostrów Wielkopolski | MKS SILESIA Świebodzice | |
113 | IKA/74 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
Bukowsko-Dopiewski KPR | MTS Kwidzyn | |
114 | MPJMM/82 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20.04.2024 |
MLKS Czarni Olecko | KS VIVE I Kielce | |
115 | IMA/156 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz | Sambor Latocha Agropom Tczew | |
116 | IMA/157 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
PGE KPR Gryfino | Aqua-Instal Jeziorak Iława | |
117 | IMA/160 | Sobota 20.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS BODEGA Grudziądz | KS Tytani Wejherowo | |
118 | D/DzMA/77 | Sobota 20.04.2024 (16:30) |
20 - 21.04.2024 |
Śląsk Forza Akademia SP-46 | UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA I | |
119 | MPJMK/58 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20.04.2024 |
MKS Lublin I | SPR Gdynia | |
120 | IKA/75 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
MMKS Jutrzenka Płock | KS Kościerzyna | |
121 | LCK/109 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Sambor Tczew | MKS VITAMINEO Jelenia Góra | |
122 | LCK/110 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Gdynia | KPR Ruch Chorzów | |
123 | IMD/113 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
AZS AGH Kraków | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
124 | IMA/159 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
Warmia Energa Olsztyn | UKS Jedynka KODO Morąg | |
125 | IMB/159 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn | AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | |
126 | IMB/160 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
WKS Grunwald Poznań | Sowie Żagiew Dzierżoniów | |
127 | IMC/160 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS Warszawianka | Start Konin | |
128 | LCM/211 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
Handball Stal Mielec | AKPR AZS AWF Biała Podlaska | |
129 | LCM/213 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
KPR Autoinwest Żukowo | Zagłębie Handball Team Sosnowiec | |
130 | LCM/216 | Sobota 20.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | CKS Jurand Ciechanów | |
131 | IMC/159 | Sobota 20.04.2024 (17:30) |
20 - 21.04.2024 |
SMS ZPRP I Płock | UMKS Trójka Ostrołęka | |
132 | SK/127 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
Handball JKS Jarosław
[7-10] |
EKS Start Elbląg
[7-10] |
|
133 | F/IIIM/8 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
14.04.2024 |
UKS Szczypiorniak Zielona Góra | GMTS Sparta Gubin | |
134 | SK/103 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS URBIS Gniezno
[1-6] |
KPR Gminy Kobierzyce
[1-6] |
|
135 | IMD/111 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
KSSPR Końskie | ORLEN Upstream SRS Przemyśl | |
136 | IMB/155 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Real-Astromal Leszno | ŚKPR Świdnica | |
137 | IMB/156 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Tęcza Folplast Kościan | SPR PURINA Kąty Wrocławskie | |
138 | IMB/157 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Lider Swarzędz | UKS Olimp Grodków | |
139 | IMB/158 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
TS Zew Świebodzin | SKS ORLIK Brzeg | |
140 | LCM/210 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź | SMS ZPRP I Kielce | |
141 | LCM/212 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Nielba Wągrowiec | KPR Padwa Zamość | |
142 | IIM4/127 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
21.04.2024 |
UKS 31 Rokitnica Zabrze | ASPR Zawadzkie | |
143 | IIM4/131 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
21.04.2024 |
SPR Grunwald Ruda Śląska | AZS AGH II Kraków | |
144 | SM/219 | Sobota 20.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
Piotrkowianin Piotrków Tryb.S.A.
[9-14] |
Zepter KPR Legionowo
[9-14] |
|
145 | IMA/161 | Sobota 20.04.2024 (18:30) |
20 - 21.04.2024 |
E.LINK Gwardia Koszalin | SKF KPR Sparta Oborniki | |
146 | IIM1/127 | Sobota 20.04.2024 (19:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Spartakus Buk | KPR ŚRODA WLKP. | |
147 | IMC/161 | Sobota 20.04.2024 (19:00) |
20 - 21.04.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń | MKS Mazur Sierpc | |
148 | IIM4/132 | Sobota 20.04.2024 (19:30) |
21.04.2024 |
SMS ZPRP III Kielce | MKS WiRy Siódemka Mysłowice | |
149 | W/DzKMłPR/10 | Niedziela 21.04.2024 (9:00) |
21.04.2024 |
MKRS Wisła Maciejowice | UKS Wilanowia Warszawa - Dzieci Młodsze | |
150 | MPJMM/77 | Niedziela 21.04.2024 (9:00) |
21.04.2024 |
SKF KPR Sparta Oborniki | SKS Kusy Kraków | |
151 | E/DzK/25 | Niedziela 21.04.2024 (9:00) |
PABIKS IMPACT Pabianice | ChKS III Łódź | ||
152 | S/DzMII/91 | Niedziela 21.04.2024 (9:00) |
KS VIRET CMC IV Zawiercie | MKS Olimpia III Piekary Śląskie | ||
153 | W/DzKMłF/37 | Niedziela 21.04.2024 (9:30) |
21.04.2024 |
KS Victoria Piaseczno - Dzieci Młodsze | UKS Varsovia II Warszawa | |
154 | MPJMK/65 | Niedziela 21.04.2024 (9:30) |
21.04.2024 |
SKS Kusy Kraków | KMKS Kraśnik I | |
155 | W/DzKMłPR/11 | Niedziela 21.04.2024 (9:40) |
21.04.2024 |
KPR ROKiS Radzymin II | UKS Wilanowia Warszawa - Dzieci Młodsze | |
156 | E/DzK/26 | Niedziela 21.04.2024 (9:45) |
ChKS II Łódź | Anilana 2011 | ||
157 | S/DzMII/92 | Niedziela 21.04.2024 (9:45) |
KS IV Bystra | MKS Zryw III Chorzów | ||
158 | W/DzMMłP/12 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
25.02.2024 |
MKS Pogoń Siedlce | MKS MAZUR SIERPC | |
159 | L/DzM/30 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
06 - 07.04.2024 |
Azoty-Puławy I | UKS Gimnazjum 16 | |
160 | G/DzMmF/19 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Lipusz | UKS KARTUZY II | |
161 | G/DzMmF/20 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
MTS Kwidzyn rocz. 2012 | MKS Sambor SP12 Tczew 2012 | |
162 | G/DzMmF/21 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
MTS Kwidzyn rocz. 2012 | UKS Lipusz | |
163 | G/DzMmF/22 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Sambor SP12 Tczew 2012 | UKS KARTUZY II | |
164 | G/DzMmF/23 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Lipusz | MKS Sambor SP12 Tczew 2012 | |
165 | G/DzMmF/24 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS KARTUZY II | MTS Kwidzyn rocz. 2012 | |
166 | W/MłKmF/9 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
21.04.2024 |
UKS Dwójka Małkinia Górna | KS Zawkrze Mława | |
167 | W/MłKmP/9 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
21.04.2024 |
UKS Wilanowia Warszawa | MKS Grochovia Warszawa | |
168 | W/MłMmR/17 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
21.04.2024 |
AZS AWF Warszawa | KS Warszawianka Warszawa | |
169 | W/DzKMłF/33 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
21.04.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń 2012 | UKS Zielonka 2012 | |
170 | MPJMK/53 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
21.04.2024 |
MTS Kwidzyn | MKS PR Gniezno | |
171 | MPJMK/59 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
21.04.2024 |
SPR Gdynia | UKS Start Pietrowice Wielkie | |
172 | MPJMK/71 | Niedziela 21.04.2024 (10:00) |
21.04.2024 |
MKS MOS Śląsk Wrocław | SSPR Szczypiorniak - Ustka | |
173 | W/DzKMłPR/12 | Niedziela 21.04.2024 (10:20) |
21.04.2024 |
MKRS Wisła Maciejowice | KPR ROKiS Radzymin II | |
174 | W/DzKMłF/38 | Niedziela 21.04.2024 (10:20) |
21.04.2024 |
MKS Pogoń Siedlce - Dzieci Młodsze | SKF ORLEN Wisła Płock | |
175 | E/DzK/27 | Niedziela 21.04.2024 (10:30) |
ChKS III Łódź | Anilana 2011 | ||
176 | S/DzMII/93 | Niedziela 21.04.2024 (10:30) |
KS VIRET CMC IV Zawiercie | MKS Zryw III Chorzów | ||
177 | W/DzMMłP/24 | Niedziela 21.04.2024 (10:45) |
24.03.2024 |
UKS Rusiec | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | |
178 | W/DzKMłF/34 | Niedziela 21.04.2024 (10:50) |
21.04.2024 |
PreZero APR Radom - Dzieci Młodsze | LUKS 19 Winnica | |
179 | W/MłKmF/10 | Niedziela 21.04.2024 (11:00) |
21.04.2024 |
MKS Karczew | UKS Rusiec | |
180 | W/MłKmP/10 | Niedziela 21.04.2024 (11:00) |
21.04.2024 |
MUKS Czarni Regimin | UKS Varsovia | |
181 | W/DzKMłP/17 | Niedziela 21.04.2024 (11:00) |
21.04.2024 |
MKS Karczew | MKS Marcovia Marki - Dzieci Młodsze | |
182 | W/MłMmR/18 | Niedziela 21.04.2024 (11:00) |
21.04.2024 |
KS OTM Lesznowola | MKS Mazur Sierpc | |
183 | MPJMM/78 | Niedziela 21.04.2024 (11:00) |
21.04.2024 |
Gwardia I Opole | PORT SERVICE Wybrzeże II Gdańsk | |
184 | E/DzK/28 | Niedziela 21.04.2024 (11:15) |
PABIKS IMPACT Pabianice | ChKS II Łódź | ||
185 | S/DzMII/94 | Niedziela 21.04.2024 (11:15) |
KS IV Bystra | MKS Olimpia III Piekary Śląskie | ||
186 | W/DzKMłF/39 | Niedziela 21.04.2024 (11:20) |
21.04.2024 |
MKS Pogoń Siedlce - Dzieci Młodsze | UKS Varsovia II Warszawa | |
187 | W/DzMMłP/10 | Niedziela 21.04.2024 (11:30) |
25.02.2024 |
UKS Wilanowia III Warszawa | MKS MAZUR SIERPC | |
188 | MPJMK/66 | Niedziela 21.04.2024 (11:30) |
21.04.2024 |
Bukowsko-Dopiewski KPR | UKS Varsovia | |
189 | W/DzKMłF/35 | Niedziela 21.04.2024 (11:40) |
21.04.2024 |
PreZero APR Radom - Dzieci Młodsze | UKS Zielonka 2012 | |
190 | L/DzM/31 | Niedziela 21.04.2024 (11:45) |
06 - 07.04.2024 |
Azoty-Puławy II | UKS Gimnazjum 16 | |
191 | IIM3/54 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Olimpia Biała Podlaska | MKS Padwa Zamość | |
192 | W/MłKmF/11 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
KS Zawkrze Mława | MKS Karczew | |
193 | W/MłKmP/11 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
UKS Varsovia | MKS Grochovia Warszawa | |
194 | W/DzKMłP/18 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
UKS SP 1 Wyszków - Dzieci Młodsze | KS OTM Lesznowola DZ 2012 | |
195 | W/MłMmR/19 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
KS OTM Lesznowola | KS Warszawianka Warszawa | |
196 | MPJMK/54 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
MKS Brodnica | SPR Pogoń 1945 Zabrze | |
197 | MPJMK/60 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
MKS Lublin I | MKS Victoria Świebodzice | |
198 | MPJMK/72 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
Korona Handball Kielce | UKPR Agrykola Warszawa | |
199 | MPJMM/83 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
KS VIVE I Kielce | UMKS Trójka Ostrołęka | |
200 | IIM4/130 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
21.04.2024 |
Handball Stal II Mielec | KS VIVE II Kielce | |
201 | E/DzK/29 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
ChKS II Łódź | ChKS III Łódź | ||
202 | S/DzMII/95 | Niedziela 21.04.2024 (12:00) |
MKS Zryw III Chorzów | MKS Olimpia III Piekary Śląskie | ||
203 | W/DzKMłF/40 | Niedziela 21.04.2024 (12:10) |
21.04.2024 |
KS Victoria Piaseczno - Dzieci Młodsze | SKF ORLEN Wisła Płock | |
204 | W/DzMMłP/22 | Niedziela 21.04.2024 (12:15) |
24.03.2024 |
UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | MKS Pogoń Siedlce | |
205 | D/MłMB/23 | Niedziela 21.04.2024 (12:30) |
20.04.2024 |
MKS Żagiew Dzierżoniów | SMS ZAGŁĘBIE LUBIN | |
206 | W/DzKMłF/36 | Niedziela 21.04.2024 (12:30) |
21.04.2024 |
Enea Orlęta Zwoleń 2012 | LUKS 19 Winnica | |
207 | E/DzK/30 | Niedziela 21.04.2024 (12:45) |
Anilana 2011 | PABIKS IMPACT Pabianice | ||
208 | S/DzMII/96 | Niedziela 21.04.2024 (12:45) |
KS VIRET CMC IV Zawiercie | KS IV Bystra | ||
209 | W/MłKmF/12 | Niedziela 21.04.2024 (13:00) |
21.04.2024 |
UKS Dwójka Małkinia Górna | UKS Rusiec | |
210 | W/MłKmP/12 | Niedziela 21.04.2024 (13:00) |
21.04.2024 |
UKS Wilanowia Warszawa | MUKS Czarni Regimin | |
211 | W/DzKMłP/19 | Niedziela 21.04.2024 (13:00) |
21.04.2024 |
UKS SP 1 Wyszków - Dzieci Młodsze | MKS Marcovia Marki - Dzieci Młodsze | |
212 | W/MłMmR/20 | Niedziela 21.04.2024 (13:00) |
21.04.2024 |
AZS AWF Warszawa | MKS Mazur Sierpc | |
213 | W/DzMMłP/36 | Niedziela 21.04.2024 (13:00) |
28.04.2024 |
UKS Wilanowia III Warszawa | UKS Rusiec | |
214 | W/MłMmP/17 | Niedziela 21.04.2024 (13:30) |
21.04.2024 |
Victoria Piaseczno UKS Radziejowice | UKS Rusiec | |
215 | IIK3/30 | Niedziela 21.04.2024 (14:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS Dwójka Łomża | AZS UR APR Radom | |
216 | D/IIIM/50 | Niedziela 21.04.2024 (14:00) |
20 - 21.04.2024 |
ŚKPR Świdnica II | Wojskowy Klub Sportowy ŚLASK | |
217 | IIM1/129 | Niedziela 21.04.2024 (14:00) |
20 - 21.04.2024 |
Acana Moto-Jelcz Oława | UKS Hagard Strzałkowo | |
218 | W/DzKMłP/20 | Niedziela 21.04.2024 (14:00) |
21.04.2024 |
MKS Karczew | KS OTM Lesznowola DZ 2012 | |
219 | MPJMM/84 | Niedziela 21.04.2024 (14:00) |
21.04.2024 |
MLKS Czarni Olecko | UKPR Agrykola Warszawa | |
220 | E/DzM/13 | Niedziela 21.04.2024 (14:00) |
SPR PABIKS IMPACT Pabianice | MKS Piotrkowianin A | ||
221 | L/DzM/40 | Niedziela 21.04.2024 (14:30) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Olimpia Biała Podlaska I | UKS Szczypiorniak Puławy | |
222 | LCK/114 | Niedziela 21.04.2024 (14:30) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Pogoń Szczecin | Handball Warszawa | |
223 | IMC/157 | Niedziela 21.04.2024 (14:30) |
20 - 21.04.2024 |
SPR SBR Bank Nowe Piekuty | AZS UW Warszawa | |
224 | W/MłMmP/18 | Niedziela 21.04.2024 (14:30) |
21.04.2024 |
UKS Wilanowia Warszawa | MUKS 21 Płock | |
225 | E/DzM/14 | Niedziela 21.04.2024 (14:45) |
MKS PMDKiS I Wieluń | MKS Piotrkowianin B | ||
226 | SK/105 | Niedziela 21.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS FunFloor Lublin
[1-6] |
KGHM MKS Zagłębie Lubin
[1-6] |
|
227 | D/IIIM/51 | Niedziela 21.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
SMS OVB AZS II Uniwersytetu Zielonogórskiego | KS SPR II OLEŚNICA | |
228 | IKC/71 | Niedziela 21.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
JKS San Jarosław | ChKS PŁ Łódź | |
229 | IIM2/88 | Niedziela 21.04.2024 (15:00) |
20.04.2024 |
SPR Wybrzeże II Gdańsk | Miejski Klub Sportowy Krajna Nakło | |
230 | LCK/111 | Niedziela 21.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
EISBERG Dziewiątka Legnica | MTS Żory | |
231 | IMB/161 | Niedziela 21.04.2024 (15:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Trójka Nowa Sól | SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie | |
232 | IIM4/128 | Niedziela 21.04.2024 (15:00) |
21.04.2024 |
Hutnik Kraków | MOSiR Bochnia | |
233 | IIM4/129 | Niedziela 21.04.2024 (15:00) |
21.04.2024 |
UKS SMS Wybicki Kielce | SUMKS Jedynka Myślenice | |
234 | E/DzM/15 | Niedziela 21.04.2024 (15:30) |
MKS PMDKiS I Wieluń | SPR PABIKS IMPACT Pabianice | ||
235 | W/MłMmP/19 | Niedziela 21.04.2024 (15:40) |
21.04.2024 |
UKS Wilanowia Warszawa | UKS Rusiec | |
236 | K/MłK/50 | Niedziela 21.04.2024 (16:00) |
24.03.2024 |
SPR Olkusz | Cracovia Handball | |
237 | L/DzM/41 | Niedziela 21.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
UKS Olimpia Biała Podlaska II | UKS Szczypiorniak Puławy | |
238 | D/DzMA/78 | Niedziela 21.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR GOKiS Kąty Wrocławski | ŚKPR Świdnica I | |
239 | SM/207 | Niedziela 21.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
Azoty-Puławy
[1-8] |
MMTS Kwidzyn
[1-8] |
|
240 | SM/217 | Niedziela 21.04.2024 (16:00) |
20 - 21.04.2024 |
COROTOP Gwardia Opole
[9-14] |
MKS Zagłębie Lubin
[9-14] |
|
241 | E/DzM/16 | Niedziela 21.04.2024 (16:15) |
MKS Piotrkowianin B | MKS Piotrkowianin A | ||
242 | IMC/158 | Niedziela 21.04.2024 (16:30) |
20 - 21.04.2024 |
KS AZS AWF Warszawa | KKS Włókniarz Konstantynów | |
243 | W/MłMmP/20 | Niedziela 21.04.2024 (16:40) |
21.04.2024 |
Victoria Piaseczno UKS Radziejowice | MUKS 21 Płock | |
244 | IMD/110 | Niedziela 21.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS Viret CMC Zawiercie | Unimetal Recycling MTS Chrzanów | |
245 | LCK/112 | Niedziela 21.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
Suzuki Korona Handball Kielce | ENEA Piłka Ręczna Poznań | |
246 | LCK/113 | Niedziela 21.04.2024 (17:00) |
20 - 21.04.2024 |
SPR Sośnica Gliwice | PreZero APR Radom | |
247 | E/DzM/17 | Niedziela 21.04.2024 (17:00) |
SPR PABIKS IMPACT Pabianice | MKS Piotrkowianin B | ||
248 | E/DzM/18 | Niedziela 21.04.2024 (17:45) |
MKS Piotrkowianin A | MKS PMDKiS I Wieluń | ||
249 | IKC/75 | Niedziela 21.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
MKS AZS UMCS Lublin | ROKiS Radzymin Marcovia Marki | |
250 | IMC/156 | Niedziela 21.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
ORLEN Wisła II Płock | SPR PABIKS IMPACT Pabianice | |
251 | SM/208 | Niedziela 21.04.2024 (18:00) |
20 - 21.04.2024 |
Energa MKS Kalisz
[1-8] |
ARGED REBUD KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
[1-8] |
|
252 | IIM1/128 | Niedziela 21.04.2024 (19:00) |
20 - 21.04.2024 |
KS Gwardia II Opole | Acana Moto-Jelcz Oława II |