Lubuska Liga Juniorów Młodszych - KLASYFIKACJA STRZELCÓW
Lp | Gracz | Klub | Mecze | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|
1. | |
RENICKI Rafał | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 8 | 71 |
2. | |
KOLASA Konrad | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 8 | 56 |
3. | |
NOWAKOWSKI Jakub | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 8 | 50 |
4. | |
SZEMBEK Stanisław | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 7 | 44 |
5. | |
SZYMCZYK Paweł | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 8 | 42 |
6. | |
WOŁODŹKO Oliwer | TS ZEW I Świebodzin | 8 | 40 |
7. | |
STANULEWICZ Mikołaj | TS ZEW I Świebodzin | 7 | 39 |
8. | |
KĘDRA Nikodem | UKS Bachus Zielona Góra | 6 | 36 |
9. | |
GÓRECKI Oskar | UKS Bachus Zielona Góra | 8 | 35 |
10. | |
RIPA Mateusz | TS ZEW I Świebodzin | 8 | 34 |
11. | |
JASTRZĘBSKI Mateusz | TS ZEW I Świebodzin | 8 | 32 |
12. | |
URBANIAK Oskar | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 8 | 32 |
13. | |
MRÓWCZYŃSKI Kornel | UKS Bachus Zielona Góra | 8 | 31 |
14. | |
OSTROWSKI Wiktor | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 8 | 31 |
15. | |
OLEJNICZAK Mateusz | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 8 | 30 |
16. | |
KOWOL Tobiasz | TS ZEW I Świebodzin | 8 | 27 |
17. | |
SIKORSKI Bartosz | UKS Bachus Zielona Góra | 8 | 26 |
18. | |
DUDLEJ Maciej | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 8 | 24 |
19. | |
AUGUSTYNOWICZ Paweł | TS ZEW II Świebodzin | 4 | 22 |
20. | |
MASTALERZ Oskar | TS ZEW II Świebodzin | 6 | 22 |
21. | |
CZAPSKI Artur | UKS Bachus Zielona Góra | 8 | 21 |
22. | |
KOZŁOWSKI Igor | TS ZEW II Świebodzin | 7 | 20 |
23. | |
NOWICKI Marcel | TS ZEW I Świebodzin | 8 | 20 |
24. | |
RZEPKA Mikołaj | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 8 | 18 |
25. | |
BIŁAS Kacper | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 6 | 17 |
26. | |
JASTRZĘBSKI Igor | TS ZEW II Świebodzin | 7 | 17 |
27. | |
RUDNICKI Maksymilian | TS ZEW I Świebodzin | 4 | 17 |
28. | |
SOBCZYK Kacper | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 7 | 17 |
29. | |
KUCZAK Jakub | UKS Bachus Zielona Góra | 4 | 16 |
30. | |
KOLASA Jakub | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 8 | 14 |
31. | |
BAGROWICZ Mateusz | UKS Bachus Zielona Góra | 4 | 13 |
32. | |
KOPROWSKI Dawid | TS ZEW II Świebodzin | 5 | 12 |
33. | |
WOŹNIAK Krystian | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 3 | 12 |
34. | |
ŻACH Kacper | UKS Bachus Zielona Góra | 7 | 12 |
35. | |
KOSZELA Dawid | UKS Bachus Zielona Góra | 4 | 11 |
36. | |
SOWA Jakub | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 5 | 11 |
37. | |
KOMASA Jakub | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 7 | 10 |
38. | |
UKLEJA Mateusz | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 3 | 10 |
39. | |
GIEDYMIN Rafał | TS ZEW II Świebodzin | 5 | 9 |
40. | |
KUNKA Dariusz | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 6 | 9 |
41. | |
MALAREK Dawid | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 8 | 9 |
42. | |
DŁUŻAK Kacper | TS ZEW I Świebodzin | 5 | 8 |
43. | |
JANOSZ Kacper | TS ZEW I Świebodzin | 6 | 8 |
44. | |
TOPIJ Miłosz | UKS Bachus Zielona Góra | 4 | 8 |
45. | |
PIWOŃSKI Jakub | TS ZEW I Świebodzin | 8 | 7 |
46. | |
GAJEWSKI Kuba | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 5 | 6 |
47. | |
MIERNIK Igor | TS ZEW II Świebodzin | 4 | 6 |
48. | |
BOROWCZAK Oskar | TS ZEW II Świebodzin | 1 | 5 |
49. | |
FÓRMANIAK Michał | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 8 | 5 |
50. | |
MARKIEWICZ Mikołaj | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 2 | 5 |
51. | |
STOCHNIAŁ Miłosz | UKS Bachus Zielona Góra | 5 | 5 |
52. | |
GNYSZKA Dawid | TS ZEW II Świebodzin | 8 | 4 |
53. | |
KARELUS Beniamin | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 5 | 4 |
54. | |
LEMIESZKO Jakub | TS ZEW II Świebodzin | 5 | 4 |
55. | |
POPŁAWSKI Piotr | TS ZEW I Świebodzin | 5 | 4 |
56. | |
SKORUPSKI Cyprian | TS ZEW II Świebodzin | 4 | 4 |
57. | |
CUKIER Karol | TS ZEW II Świebodzin | 4 | 3 |
58. | |
DOBRYCHŁOP Filip | UKS Bachus Zielona Góra | 3 | 3 |
59. | |
OGAŃSKI Kacper | TS ZEW II Świebodzin | 4 | 3 |
60. | |
WEIDEMANN Wojciech | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 2 | 3 |
61. | |
ŁĘCKI Michał | TS ZEW II Świebodzin | 2 | 2 |
62. | |
ŁOBAŻEWICZ Adam | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 3 | 2 |
63. | |
PĘKALA Dominik | UKS Bachus Zielona Góra | 4 | 2 |
64. | |
PIOTROWSKI Mateusz | TS ZEW II Świebodzin | 1 | 2 |
65. | |
PLĘS Samuel | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 2 | 2 |
66. | |
WŁODARCZYK Wiktor | UKS Bachus Zielona Góra | 2 | 2 |
67. | |
BAŁACKI Bartosz | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 2 | 1 |
68. | |
CIEŚLIK Maciej | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 5 | 1 |
69. | |
KIPRAN Michał | TS ZEW II Świebodzin | 4 | 1 |
70. | |
MALEPSZAK Adam | UKS Bachus Zielona Góra | 4 | 1 |
71. | |
MARECKI Jan | TS ZEW II Świebodzin | 3 | 1 |
72. | |
MICHALAK Bartosz | TS ZEW I Świebodzin | 8 | 1 |
73. | |
ROGOWSKI Kamil | TS ZEW II Świebodzin | 3 | 1 |
74. | |
RZESIOWSKI Maciej | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | 8 | 1 |
75. | |
SZKWAREK Dawid | UKS Bachus Zielona Góra | 1 | 1 |
76. | |
SZYLKO Michał | TS ZEW II Świebodzin | 3 | 1 |
77. | |
KOBYŁKA Daniel | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | 6 | 0 |