WYBIERZ SEZON, NASTĘPNIE ROZGRYWKI
NAJBLIŻSZE MECZE
Lp | Mecz | Data | Kolejka / Seria |
Gospodarz | Wynik | Gość |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | G/DzK/19 | Środa 24.04.2024 (14:00) |
MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | GUKS Bellator Ryjewo | ||
2 | G/DzK/20 | Środa 24.04.2024 (14:00) |
UKS NOWA KARCZMA | UKS Banino DZ rocz.. 2011 | ||
3 | G/DzK/21 | Środa 24.04.2024 (14:00) |
UKS NOWA KARCZMA | MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | ||
4 | G/DzK/22 | Środa 24.04.2024 (14:00) |
UKS Banino DZ rocz.. 2011 | GUKS Bellator Ryjewo | ||
5 | G/DzK/23 | Środa 24.04.2024 (14:00) |
MTS I Kwidzyn rocz. 2011 | UKS Banino DZ rocz.. 2011 | ||
6 | G/DzK/24 | Środa 24.04.2024 (14:00) |
GUKS Bellator Ryjewo | UKS NOWA KARCZMA | ||
7 | P/Dzk8/13 | Środa 24.04.2024 (15:00) |
UKS Olimpijczyk Budzyń | SPR Kępno | ||
8 | P/Dzk8/14 | Środa 24.04.2024 (15:00) |
KS Pyrki Poznań - SP 7 | MKS Tuzinek SP12 Gniezno | ||
9 | P/Dzk8/15 | Środa 24.04.2024 (15:00) |
SPR Kępno | MKS Tuzinek SP12 Gniezno | ||
10 | P/Dzk8/16 | Środa 24.04.2024 (15:00) |
UKS Olimpijczyk Budzyń | KS Pyrki Poznań - SP 7 | ||
11 | P/Dzk8/17 | Środa 24.04.2024 (15:00) |
KS Pyrki Poznań - SP 7 | SPR Kępno | ||
12 | P/Dzk8/18 | Środa 24.04.2024 (15:00) |
MKS Tuzinek SP12 Gniezno | UKS Olimpijczyk Budzyń | ||
13 | P/DzK7/13 | Środa 24.04.2024 (15:30) |
UKS Pantery Dopiewo | APR GLADIATOR Oborniki I | ||
14 | P/DzK7/14 | Środa 24.04.2024 (15:30) |
UKS Bukowia | MKS Tuzinek SP7 Gniezno | ||
15 | P/DzK7/15 | Środa 24.04.2024 (15:30) |
APR GLADIATOR Oborniki I | MKS Tuzinek SP7 Gniezno | ||
16 | P/DzK7/16 | Środa 24.04.2024 (15:30) |
UKS Pantery Dopiewo | UKS Bukowia | ||
17 | P/DzK7/17 | Środa 24.04.2024 (15:30) |
UKS Bukowia | APR GLADIATOR Oborniki I | ||
18 | P/DzK7/18 | Środa 24.04.2024 (15:30) |
MKS Tuzinek SP7 Gniezno | UKS Pantery Dopiewo | ||
19 | S/DzK/140 | Środa 24.04.2024 (16:30) |
UKS Kuźnia Raciborska | MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice | ||
20 | O/MłK/30 | Środa 24.04.2024 (17:15) |
08 - 21.04.2024 |
MLUKS Tułowice | UKS Olimp Grodków | |
21 | S/DzM/137 | Środa 24.04.2024 (17:50) |
SPR Grunwald Ruda Śląska | KS Bystra | ||
22 | SK/106 | Środa 24.04.2024 (18:00) |
24.04.2024 |
KPR Gminy Kobierzyce
[1-6] |
KGHM MKS Zagłębie Lubin
[1-6] |
|
23 | SK/107 | Środa 24.04.2024 (18:00) |
24.04.2024 |
MKS FunFloor Lublin
[1-6] |
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
[1-6] |
|
24 | IMA/136 | Środa 24.04.2024 (18:00) |
30.03.2024 |
SMS ZPRP I Kwidzyn | E.LINK Gwardia Koszalin | |
25 | IKC/82 | Środa 24.04.2024 (18:00) |
04 - 05.05.2024 |
KS AZS AWF Warszawa | JKS San Jarosław | |
26 | F/IIIM/7 | Środa 24.04.2024 (18:15) |
14.04.2024 |
UKS Miś Gorzów Wlkp. | SMS OVB AZS II Uniwersytetu Zielonogórskiego | |
27 | SK/108 | Środa 24.04.2024 (18:30) |
24.04.2024 |
Młyny Stoisław Koszalin
[1-6] |
MKS URBIS Gniezno
[1-6] |
|
28 | IMD/116 | Środa 24.04.2024 (19:00) |
27 - 28.04.2024 |
SPR Wisła Sandomierz | AZS AGH Kraków | |
29 | IMA/173 | Środa 24.04.2024 (19:00) |
04 - 05.05.2024 |
USAR Kwidzyn | KS Tytani Wejherowo | |
30 | IIM4/103 | Środa 24.04.2024 (19:30) |
16 - 17.03.2024 |
UKS 31 Rokitnica Zabrze | UKS SMS Wybicki Kielce | |
31 | IMC/170 | Środa 24.04.2024 (19:30) |
04 - 05.05.2024 |
MKS PIOTRKOWIANIN | AZS UW Warszawa | |
32 | IIK4/48 | Środa 24.04.2024 (20:00) |
03 - 04.02.2024 |
SPR Pogoń 1945 Zabrze | KPR Ruch II Chorzów | |
33 | IMC/165 | Środa 24.04.2024 (20:00) |
27 - 28.04.2024 |
UMKS Trójka Ostrołęka | KS AZS AWF Warszawa | |
34 | IMD/122 | Środa 24.04.2024 (20:00) |
04 - 05.05.2024 |
SMS ZPRP II Kielce | ORLEN Upstream SRS Przemyśl | |
35 | S/DzM/138 | Czwartek 25.04.2024 (15:00) |
MKS Zryw Chorzów | MKS Siemion SP4 Siemianowice Śląskie | ||
36 | S/DzM/139 | Czwartek 25.04.2024 (15:00) |
KS Viret CMC Zawiercie | MKS Ustroń | ||
37 | W/DzMMłP/25 | Czwartek 25.04.2024 (16:00) |
14.04.2024 |
UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | UKS Wilanowia III Warszawa | |
38 | P/MłMP/40 | Czwartek 25.04.2024 (16:00) |
22 - 28.04.2024 |
MKS Real-Astromal Leszno I | SKF KPR Sparta II Oborniki | |
39 | S/DzK/137 | Czwartek 25.04.2024 (16:00) |
KS Bystra | KS Zgoda Ruda Śląska | ||
40 | W/DzMMłP/26 | Czwartek 25.04.2024 (16:45) |
14.04.2024 |
UKS Wilanowia III Warszawa | UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | |
41 | P/IIIM/8 | Czwartek 25.04.2024 (17:00) |
15 - 28.04.2024 |
MKS Poznań | MKS Tęcza Folplast Kościan II | |
42 | W/DzMMłP/27 | Czwartek 25.04.2024 (17:45) |
14.04.2024 |
UKS Diament Ostrołęka - Dzieci Młodsze | UKS Niedźwiadek Węgrów - Dzieci Młodsze | |
43 | P/MłMP/42 | Czwartek 25.04.2024 (17:45) |
22 - 28.04.2024 |
SSRiR Start SP3 Konin | MKS Nielba Wągrowiec | |
44 | IKB/54 | Czwartek 25.04.2024 (18:30) |
24 - 25.02.2024 |
KS Otmęt Krapkowice | MKS Victoria Świebodzice | |
45 | P/MłK/122 | Czwartek 25.04.2024 (18:30) |
08 - 14.04.2024 |
APR GLADIATOR Oborniki | UKS Olimpijczyk Budzyń | |
46 | IIK3/27 | Czwartek 25.04.2024 (19:30) |
13 - 14.04.2024 |
KPR Białystok | KS Warszawianka | |
47 | IIK2/28 | Czwartek 25.04.2024 (19:30) |
SPR AMW Gdynia | Energa MKS Truso Elbląg |